Skip to content

+49 40 822 4567 90

Kaffeeberatung

Kaffeeberatung

216 Products

Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED
Bio Fair Trade

Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED

250g | Whole Bean | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$9.54
($38.16/kg) | No.: 1709
Delivery 1-3 Days
ESE Pods THE BOCS (in bulk) - Mondicaffè

ESE Pods THE BOCS (in bulk) - Mondicaffè

20 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.61
($75.79/kg) | No.: 10901
Delivery 1-3 Days
Quarta Caffè DECAFFEINATED SERENO

Quarta Caffè DECAFFEINATED SERENO

500g | Whole Bean | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.47
($46.94/kg) | No.: 10691
Delivery 1-3 Days
Hardy BIO ZANZIBAR ESPRESSO
Röstfrisch Freshly roasted
Bio

Hardy BIO ZANZIBAR ESPRESSO

250g | Ground Coffee | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.61
($42.44/kg) | No.: 1935
Delivery 1-3 Days
Lollo Caffe Perlage 1000g Bohne Beutel

Lollo Caffè GRAN BAR PERLAGE

1kg | Whole Bean | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$28.83
($28.83/kg) | No.: 10334
Delivery 1-3 Days
Caffè Barbaro MOKA ARABICA

Caffè Barbaro MOKA ARABICA

100g | Ground Coffee | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.17
($41.70/kg) | No.: 10472
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ITALIAN BIO ESPRESSO
Bio Fair Trade

Gepa Café ITALIAN BIO ESPRESSO

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$29.47
($29.47/kg) | No.: 1962
Delivery 1-3 Days
ESE Pods GOLD SELECTION - Golden Brasil

ESE Pods GOLD SELECTION - Golden Brasil

150 pcs | ESE Pods | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$32.04
($28.48/kg) | No.: 10778
Delivery 1-3 Days
Oro Caffè 100% ARABICA ROSE

Oro Caffè 100% ARABICA ROSE

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$39.55
($39.55/kg) | No.: 10317
Delivery 1-3 Days
Caffè Trucillo Bio Bar
Bio Fair Trade

Caffè Trucillo Bio Bar

500g | Whole Bean | 06.2029
★★★★★ ★★★★★ (0)
$17.04
($34.08/kg) | No.: 10606
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED (ground)
Bio Fair Trade

Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED (ground)

250g | Ground Coffee | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.54
($38.16/kg) | No.: 1963
Delivery 1-3 Days
ESE Pods OSTRO - Di Giampaolo

ESE Pods OSTRO - Di Giampaolo

100 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$30.97
($43.01/kg) | No.: 10595
Delivery 1-3 Days
Capsules Lollo Caffè AFRODITE Nespresso® compatible

Capsules Lollo Caffè AFRODITE Nespresso® compatible

10 pcs | Capsule | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.20
($58.18/kg) | No.: 1884
Delivery 1-3 Days
Hardy BIO ZANZIBAR ESPRESSO
Röstfrisch Freshly roasted
Bio

Hardy BIO ZANZIBAR ESPRESSO

250g | Whole Bean | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.61
($42.44/kg) | No.: 10030
Delivery 1-3 Days
ESE Pods LA GENOVESE - Oro

ESE Pods LA GENOVESE - Oro

25 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.61
($60.63/kg) | No.: 10238
Delivery 1-3 Days
Hardy MILANO ESPRESSO

Hardy MILANO ESPRESSO

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.14
($32.56/kg) | No.: 1934
Delivery 1-3 Days
Caffè Barbaro BLU Nespresso®* compatible capsules

Caffè Barbaro BLU Nespresso®* compatible capsules

100 pcs | Capsule | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$32.04
($58.25/kg) | No.: 10402
Delivery 1-3 Days
Hardy MILANO ESPRESSO

Hardy MILANO ESPRESSO

250g | Whole Bean | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.14
($32.56/kg) | No.: 10019
Delivery 1-3 Days
ESE Pods ORO - Caffè Barbaro

ESE Pods ORO - Caffè Barbaro

100 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$28.83
($38.44/kg) | No.: 10400
Delivery 1-3 Days
Sant Eustachio GRANI

Sant Eustachio GRANI

500g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.33
($42.66/kg) | No.: 11424
Delivery 1-3 Days