LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.72
$18.18
8%
($33.44/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
DUO ESPRESSO ITALIANO tasting pack
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.88
$18.82
10%
($33.76/kg)
|
No.: 10959
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.38
$67.94
5%
($32.19/kg)
|
No.: 10618
Choose your option
SEGRETI DEL NORD (Secrets of the North) tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.44
$93.37
7%
($28.81/kg)
|
No.: 1425
Choose your option
THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.44
$98.14
11%
($28.81/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.16
$105.71
8%
($32.39/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.63
$84.18
10%
($37.82/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
ESPRESSIVO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$84.93
$89.48
5%
($28.31/kg)
|
No.: 10715
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$113.50
$127.35
10%
($37.83/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
INSIDERS' SECRETS tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.24
$35.92
10%
($32.24/kg)
|
No.: 1067
Choose your option
Crema da Sogno tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.74
$51.93
9%
($23.37/kg)
|
No.: 11345
Choose your option
ORGANIC ESPRESSO tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.73
$38.62
10%
($34.73/kg)
|
No.: 11066
Choose your option
DELUXE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$121.94
$129.51
5%
($40.65/kg)
|
No.: 10867