Caffè Moka Efti VIGOROSO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.85
($25.85/kg)
|
No.: 10978
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$39.90
($39.90/kg)
|
No.: 11043
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$40.98
($40.98/kg)
|
No.: 12004
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.82
($30.82/kg)
|
No.: 10154
Choose your option
Ardente Caffè FAVORITA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.49
($34.49/kg)
|
No.: 10625
Choose your option
"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.36
$64.66
8%
($29.68/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
Caffè Kenon BABY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.92
($26.92/kg)
|
No.: 11014
Choose your option
Arditi Caffè PURA FOLLIA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.92
($26.92/kg)
|
No.: 10251
Choose your option
Caffè Moka Efti EXCELLENT
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.33
($32.33/kg)
|
No.: 10979
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 10985
Choose your option
Caffè Kenon NAPOLETANO DOK
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$37.74
($37.74/kg)
|
No.: 10903
Choose your option
Caffè Kenon ITALY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.16
($30.16/kg)
|
No.: 10904
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO DELIZIA
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$29.09
($29.09/kg)
|
No.: 1166
Choose your option
Arditi Caffè ONORE
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$23.68
($23.68/kg)
|
No.: 10255
Choose your option
Hardy VENEZIA ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.09
($29.09/kg)
|
No.: 11385
Choose your option
Di Giampaolo SHAMAL
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 11008
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.22
($48.88/kg)
|
No.: 12005
Choose your option
Caffè Borbone 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.52
$25.30
14%
($21.52/kg)
|
No.: 10553
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.70
($42.80/kg)
|
No.: 11042
Choose your option
ionia GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.43
$24.76
17%
($20.43/kg)
|
No.: 11412