TRE STELLE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.39
$91.16
5%
($28.80/kg)
|
No.: 1104
Choose your option
Crema da Sogno tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.71
$51.90
10%
($23.36/kg)
|
No.: 11345
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.10
$105.64
8%
($32.37/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.36
$64.66
8%
($29.68/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.04
$105.64
10%
($31.68/kg)
|
No.: 10638
Choose your option
THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.39
$98.07
11%
($28.80/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
DUO ESPRESSO ITALIANO tasting pack
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.87
$18.81
10%
($33.74/kg)
|
No.: 10959
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.21
$104.55
7%
($32.40/kg)
|
No.: 10511
Choose your option
DUO ORO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$56.11
$62.50
10%
($28.06/kg)
|
No.: 1701
Choose your option
GOLDEN DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$59.36
$64.66
8%
($29.68/kg)
|
No.: 1110
Choose your option
"BUONISSIMO" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.31
$95.47
10%
($28.44/kg)
|
No.: 1583
Choose your option
BEST SELLERS ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.21
$106.72
8%
($32.40/kg)
|
No.: 10529
Choose your option
Espresso Tasting Pack – Gold Medal Trio
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.31
$94.82
10%
($28.44/kg)
|
No.: 11373
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$113.43
$127.26
10%
($37.81/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
ORGANIC ESPRESSO tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.71
$38.60
10%
($34.71/kg)
|
No.: 11066