Espresso for Portafilter Machines - tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.66
($16.88/kg)
|
No.: 11368
Choose your option
Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.17
($24.23/kg)
|
No.: 11370
Choose your option
GROUND FILTER COFFEE tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.53
($34.04/kg)
|
No.: 11371
Choose your option
Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.65
($24.87/kg)
|
No.: 11369
Choose your option
Espresso Decaf Trio Tasting Pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.28
($23.04/kg)
|
No.: 11374