Caffè Alunni ESPRESSO LUIGINA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$32.33
($32.33/kg)
|
No.: 10738
Choose your option
La Genovese ROYAL
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$37.74
($37.74/kg)
|
No.: 10222
Choose your option
Caffè Moka Efti 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$33.41
($33.41/kg)
|
No.: 10102
Choose your option
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi
20g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$2.16
($108.00/kg)
|
No.: 4781
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.87
($64.35/kg)
|
No.: 4439
Choose your option
Choose your option
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU
120g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($80.25/kg)
|
No.: 4405
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$15.03
($75.15/kg)
|
No.: 4494
Choose your option
Dogliani Cantucci al Cioccolato
200g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.54
($42.70/kg)
|
No.: 4456