Skip to content

+49 40 822 4567 90

Gifts & Gift Cards

There’s always a perfect occasion for a gift: birthdays, Easter, Mother's Day, Father's Day, Christmas... Why not surprise someone with a gift card or a beautifully curated gift box?

80 Products

Hauck Leveler Competition Line V7

Hauck Leveler Competition Line V7

★★★★★ ★★★★★ (0)
$155.76
No.: 9183
Delivery 1-3 Days
Hauck Leveler Competition Line V3

Hauck Leveler Competition Line V3

★★★★★ ★★★★★ (0)
$116.80
No.: 9182
Delivery 1-3 Days
Tamper Rune Puzzle (Barista Line) Wood straight - Hauck

Tamper Rune Puzzle (Barista Line) Wood straight - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$136.27
No.: 9179
Delivery 1-3 Days
Hauck Tamper Competition Line V7

Hauck Tamper Competition Line V7

★★★★★ ★★★★★ (0)
$155.76
No.: 9204
Delivery 1-3 Days
Hauck Tamper Premium Line Rune Kona Nuss

Hauck Tamper Premium Line Rune Kona Nuss

★★★★★ ★★★★★ (0)
$165.49
No.: 9205
Delivery 1-3 Days
Tamper (Barista Line) Nylon Noir - Hauck

Tamper (Barista Line) Nylon Noir - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$97.31
No.: 9178
Delivery 1-3 Days
Ricci with pistachios - Tumminello

Ricci with pistachios - Tumminello

220g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.46
($56.64/kg) | No.: 4643
Out of stock Unavailable
Lemon biscuits - Tumminello

Lemon biscuits - Tumminello

210g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.04
($33.52/kg) | No.: 4647
Out of stock Unavailable
Cantucci biscuits with almonds - Tumminello

Cantucci biscuits with almonds - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.20
($34.07/kg) | No.: 4645
Out of stock Unavailable
Chocolate Cantucci - Tumminello

Chocolate Cantucci - Tumminello

270g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.72
($39.70/kg) | No.: 4646
Out of stock Unavailable
Ricci with almonds - Tumminello

Ricci with almonds - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.72
($39.70/kg) | No.: 4642
Out of stock Unavailable
Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello

Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello

320g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.20
($28.75/kg) | No.: 4640
Out of stock Unavailable
Mondicaffè Panettone al Moscato

Mondicaffè Panettone al Moscato

1kg | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.81
($37.81/kg) | No.: 4476
Out of stock Unavailable
Panettona and pistachio cream - Gusto Etna

Panettona and pistachio cream - Gusto Etna

940g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$34.55
($36.76/kg) | No.: 4701
Out of stock Unavailable
Pistachio and Chocolate Panettone - Gusto Etna

Pistachio and Chocolate Panettone - Gusto Etna

940g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$36.72
($39.06/kg) | No.: 4702
Out of stock Unavailable
Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello

Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.54
($54.16/kg) | No.: 4653
Out of stock Unavailable
Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello

Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello

210g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.39
($30.43/kg) | No.: 4648
Out of stock Unavailable
Cardiddi box - Tumminello

Cardiddi box - Tumminello

120g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.64
($80.33/kg) | No.: 4656
Out of stock Unavailable
HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone

HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone

1kg | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$33.48
($33.48/kg) | No.: 4606
Out of stock Unavailable
"Aci" box of filled biscuits - Tumminello

"Aci" box of filled biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.54
($54.16/kg) | No.: 4655
Out of stock Unavailable