Skip to content

+49 40 822 4567 90

Gifts & Gift Cards

There’s always a perfect occasion for a gift: birthdays, Easter, Mother's Day, Father's Day, Christmas... Why not surprise someone with a gift card or a beautifully curated gift box?

80 Products

Caffè Alunni ESPRESSO LUIGINA
Röstfrisch Freshly roasted
Topseller Topseller
Espresso Italiano Gold Medal

Caffè Alunni ESPRESSO LUIGINA

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (5)
$32.33
($32.33/kg) | No.: 10738
Delivery 1-3 Days
La Genovese ROYAL
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle
Topseller Topseller
Espresso Italiano Gold Medal

La Genovese ROYAL

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$37.74
($37.74/kg) | No.: 10222
Delivery 1-3 Days
Caffè Moka Efti 100% ARABICA
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle

Caffè Moka Efti 100% ARABICA

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$33.42
($33.42/kg) | No.: 10102
Delivery 1-3 Days
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

20g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.16
($108.00/kg) | No.: 4781
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci al Limone

Dogliani Cantucci al Limone

200g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.54
($42.70/kg) | No.: 4458
Delivery 1-3 Days
Espresso cup white - Club House

Espresso cup white - Club House

★★★★★ ★★★★★ (2)
$7.68
No.: 2593
Delivery 1-3 Days
Espresso cup - Meinl Trend

Espresso cup - Meinl Trend

★★★★★ ★★★★★ (3)
$19.35
No.: 2334
Delivery 1-3 Days
Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese

Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.87
($64.35/kg) | No.: 4439
Delivery 1-3 Days
Chili Crisps - Lava Cheese

Chili Crisps - Lava Cheese

60g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.02
($117.00/kg) | No.: 4684
Delivery 1-3 Days
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.63
($80.25/kg) | No.: 4405
Delivery 1-3 Days
Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry

Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$15.03
($75.15/kg) | No.: 4494
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci al Cioccolato

Dogliani Cantucci al Cioccolato

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.54
($42.70/kg) | No.: 4456
Delivery 1-3 Days
Melange cup - Meinl Trend

Melange cup - Meinl Trend

★★★★★ ★★★★★ (1)
$21.29
No.: 2360
Delivery 1-3 Days
Funnel for portafilter - Motta

Funnel for portafilter - Motta

★★★★★ ★★★★★ (1)
$9.63
No.: 2630
Delivery 1-3 Days
Cappuccino cup red - Club House

Cappuccino cup red - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.66
No.: 2799
Delivery 1-3 Days
Espresso cup white and blue "Maniko" - Club House

Espresso cup white and blue "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.46
No.: 2747
Delivery 1-3 Days
Tamper holder wood - Motta

Tamper holder wood - Motta

★★★★★ ★★★★★ (2)
$10.60
No.: 2622
Delivery 1-3 Days
Espresso cup white and red "Maniko" - Club House

Espresso cup white and red "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.46
No.: 2745
Delivery 1-3 Days
Espresso cup white "Maniko" - Club House

Espresso cup white "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.52
No.: 2748
Delivery 1-3 Days
Espresso cup white and grey "Maniko" - Club House

Espresso cup white and grey "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (1)
$15.46
No.: 2749
Delivery 1-3 Days