"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.36
$64.66
8%
($29.68/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
Choose your option
DUO ORO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$56.11
$62.50
10%
($28.06/kg)
|
No.: 1701
Choose your option
GOLDEN DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$59.36
$64.66
8%
($29.68/kg)
|
No.: 1110
Choose your option
BEST SELLERS ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.21
$106.72
8%
($32.40/kg)
|
No.: 10529
Choose your option
MAGISTRAL tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.31
$94.82
10%
($28.44/kg)
|
No.: 1107
Choose your option
80/20 ESPRESSO NAPOLI tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.77
$68.99
6%
($32.39/kg)
|
No.: 11011
Choose your option
NAPOLETANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.77
($21.59/kg)
|
No.: 10582
Choose your option
"BUONISSIMO" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.31
$95.47
10%
($28.44/kg)
|
No.: 1583
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.34
$67.90
5%
($32.17/kg)
|
No.: 10618
Choose your option
ROBUSTA DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$51.36
$57.10
10%
($25.68/kg)
|
No.: 10163
Choose your option
SEGRETI DEL NORD (Secrets of the North) tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.39
$93.31
7%
($28.80/kg)
|
No.: 1425
Choose your option
TRE STELLE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.39
$91.16
5%
($28.80/kg)
|
No.: 1104
Choose your option
Espresso Tasting Pack – Gold Medal Trio
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.31
$94.82
10%
($28.44/kg)
|
No.: 11373
Choose your option
90 | 10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.80
$100.24
8%
($30.60/kg)
|
No.: 10164
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.25
$66.83
5%
($31.63/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
ARABICA PURO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$91.80
($30.60/kg)
|
No.: 10386
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.21
$112.13
13%
($32.40/kg)
|
No.: 1865
Choose your option
Choose your option
NAPOLI ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$60.23
($20.08/kg)
|
No.: 10271