CREMOSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$66.92
$74.39
10%
($22.31/kg)
|
No.: 1103
Choose your option
THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.51
$98.21
11%
($28.84/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
Gourmet Set - Best coffees from all over Italy
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$99.29
$104.60
5%
($33.10/kg)
|
No.: 10376
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.24
$105.79
8%
($32.41/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$78.93
($39.47/kg)
|
No.: 10470
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.34
$104.70
7%
($32.45/kg)
|
No.: 10511
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.69
$84.24
10%
($37.85/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
ESPRESSIVO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$84.99
$89.55
5%
($28.33/kg)
|
No.: 10715
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$68.11
($22.70/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
ESPRESSO MAESTRO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$70.16
($35.08/kg)
|
No.: 10893
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$113.59
$127.44
10%
($37.86/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$129.07
($32.27/kg)
|
No.: 10640
Choose your option
PARTHENOPE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.93
$98.21
6%
($30.64/kg)
|
No.: 1807
Choose your option
Crema da Sogno tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.77
$51.97
10%
($23.39/kg)
|
No.: 11345
Choose your option
TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.18
$105.79
10%
($31.73/kg)
|
No.: 10638
Choose your option
"I FORTI" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$77.86
($25.95/kg)
|
No.: 1584
Choose your option
DELUXE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$122.03
$129.61
5%
($40.68/kg)
|
No.: 10867
Choose your option
ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.32
$88.03
3%
($28.44/kg)
|
No.: 10694
Choose your option
MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$107.74
($26.94/kg)
|
No.: 10862
Choose your option
DELUXE ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$105.89
$117.70
10%
($35.30/kg)
|
No.: 10875