ARABICA PURO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$91.80
($30.60/kg)
|
No.: 10386
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.58
$84.12
10%
($37.79/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.14
$47.47
9%
($43.14/kg)
|
No.: 10554
Choose your option
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$78.82
($39.41/kg)
|
No.: 10470
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.14
$48.55
11%
($43.14/kg)
|
No.: 10879
Choose your option
TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.04
$105.64
10%
($31.68/kg)
|
No.: 10638