LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.71
$18.17
8%
($33.42/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
DUO ESPRESSO ITALIANO tasting pack
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.87
$18.81
10%
($33.74/kg)
|
No.: 10959
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.15
$47.48
9%
($43.15/kg)
|
No.: 10554
Choose your option
Choose your option
Award-winning trio tasting pack
750g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$25.63
$27.35
6%
($34.17/kg)
|
No.: 1111
Choose your option
Low-Acidity Espresso Coffee Sampler
1,5 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$40.99
$44.66
8%
($27.33/kg)
|
No.: 10601
Choose your option
INSIDERS' SECRETS tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.23
$35.91
10%
($32.23/kg)
|
No.: 1067
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.15
$48.55
11%
($43.15/kg)
|
No.: 10879
Choose your option
HARDY Espresso tasting pack
750g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.69
($31.59/kg)
|
No.: 10033
Choose your option
Espresso Beans Without Caffeine tasting pack
1,25 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.18
($36.94/kg)
|
No.: 10144
Choose your option
ORGANIC ESPRESSO tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.71
$38.60
10%
($34.71/kg)
|
No.: 11066
Choose your option
STRONG AND INTENSE tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.17
($30.17/kg)
|
No.: 13370
Choose your option
MARZIALI CAFFÈ tasting pack
750g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.50
($35.33/kg)
|
No.: 10095
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.23
$35.47
9%
($32.23/kg)
|
No.: 10471
Choose your option
Low-Acidity Espresso Bean Sampler
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.85
($33.85/kg)
|
No.: 10727