GOLDEN DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$59.36
$64.66
8%
($29.68/kg)
|
No.: 1110
Choose your option
"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.36
$64.66
8%
($29.68/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
Espresso Tasting Pack – Gold Medal Trio
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.31
$94.82
10%
($28.44/kg)
|
No.: 11373
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.10
$105.64
8%
($32.37/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.25
$66.83
5%
($31.63/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
SEGRETI DEL NORD (Secrets of the North) tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.39
$93.31
7%
($28.80/kg)
|
No.: 1425
Choose your option
DUO ESPRESSO ITALIANO tasting pack
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.87
$18.81
10%
($33.74/kg)
|
No.: 10959
Choose your option
LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.71
$18.16
7%
($33.42/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
DUO ORO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$56.11
$62.50
10%
($28.06/kg)
|
No.: 1701
Choose your option
90 | 10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.80
$100.24
8%
($30.60/kg)
|
No.: 10164
Choose your option
CREMOSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$66.83
$74.29
10%
($22.28/kg)
|
No.: 1103
Choose your option
THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.39
$98.07
11%
($28.80/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.21
$112.13
13%
($32.40/kg)
|
No.: 1865
Choose your option
TRE STELLE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.39
$91.16
5%
($28.80/kg)
|
No.: 1104
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.14
$47.47
9%
($43.14/kg)
|
No.: 10554
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.34
$67.90
5%
($32.17/kg)
|
No.: 10618
Choose your option
80/20 ESPRESSO NAPOLI tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.77
$68.99
6%
($32.39/kg)
|
No.: 11011
Choose your option
MAGISTRAL tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.31
$94.82
10%
($28.44/kg)
|
No.: 1107
Choose your option
Coffee Sampler Nespresso®* compatible capsules 16pods
16
pcs
|
Capsule
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($90.50/kg)
|
No.: 10655
Choose your option
Gourmet Set - Best coffees from all over Italy
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$99.15
$104.45
5%
($33.05/kg)
|
No.: 10376