Amaretti Amarettini (soft) pistachio - Falcone
170g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(5)
$5.31
($31.24/kg)
|
No.: 4281
Choose your option
Amaretti (soft) almond 1kg - Falcone
1kg
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$18.29
($18.29/kg)
|
No.: 4191
Choose your option
Cantucci almond 800g - Falcone
800g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($13.40/kg)
|
No.: 4278
Choose your option
Amaretti (soft) classic almond - Falcone
170g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($31.24/kg)
|
No.: 4286
Choose your option
Amaretti Amarettini (soft) lemon almond - Falcone
170g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($31.24/kg)
|
No.: 4287
Choose your option
Choose your option
Amaretti (soft) pistachio - Falcone
1kg
|
08.2025
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.55
($21.55/kg)
|
No.: 4321
Choose your option
Amaretti (soft) raspberry - Falcone
170g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($31.24/kg)
|
No.: 4233
Choose your option
Nannini Ricciarelli with Almonds
250g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(2)
$15.05
($60.20/kg)
|
No.: 4104
Choose your option
Ricci with pistachios - Tumminello
220g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.45
($56.59/kg)
|
No.: 4643
Choose your option
Cantucci biscuits with almonds - Tumminello
270g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.20
($34.07/kg)
|
No.: 4645
Choose your option
Chocolate Cantucci - Tumminello
270g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($39.70/kg)
|
No.: 4646
Choose your option
Chocolate Ricciarelli - Nannini
250g
|
08.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$15.05
($60.20/kg)
|
No.: 4105
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Moscato
1kg
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.79
($37.79/kg)
|
No.: 4476
Choose your option
Panettona and pistachio cream - Gusto Etna
940g
|
01.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.54
($36.74/kg)
|
No.: 4701
Choose your option
Pistachio and Chocolate Panettone - Gusto Etna
940g
|
01.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.70
($39.04/kg)
|
No.: 4702
Choose your option
Amarettini Virginia - Pistachio
20g
|
11.2024
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.08
($54.00/kg)
|
No.: 4142
Choose your option
Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello
250g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.53
($54.12/kg)
|
No.: 4653
Choose your option
HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone
1kg
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.46
($33.46/kg)
|
No.: 4606
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Caffè
1kg
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.79
($37.79/kg)
|
No.: 4475