Nannini Panettone Classico Christmas Cake
1kg
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.35
($32.35/kg)
|
No.: 4113
Choose your option
Nannini Torta al Cioccolato
450g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.54
($47.87/kg)
|
No.: 4101
Choose your option
Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g
200g
|
09.2024
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.71
($53.55/kg)
|
No.: 4290
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Cioccolato
1kg
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.77
($37.77/kg)
|
No.: 40039
Choose your option
Nannini Panforte Margherita
450g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.54
($47.87/kg)
|
No.: 4102b
Choose your option
Choose your option
Babbi Dolcetorta Pistachio
250g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.07
($104.28/kg)
|
No.: 4792
Choose your option
Choose your option
Nannini Torta Fichi e Noci
450g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.54
($47.87/kg)
|
No.: 4156
Choose your option
Choose your option
Babbi Pistachio Collection
227g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.35
($124.89/kg)
|
No.: 40036
Choose your option
Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese
750g
|
09.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$54.00
($72.00/kg)
|
No.: 4472
Choose your option
Box of Amaretti (soft) - Amaretti Virginia
600g
|
07.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.77
($62.95/kg)
|
No.: 4347
Choose your option
Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia
200g
|
06.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.61
($113.05/kg)
|
No.: 4344
Choose your option
Amaretti (crunchy) - Amaretti Virginia
500g
|
01.2024
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.37
($38.74/kg)
|
No.: 4342
Choose your option
Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia
180g
|
07.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($59.50/kg)
|
No.: 4341
Choose your option
Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia
350g
|
08.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.87
($73.91/kg)
|
No.: 4340
Choose your option
Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia
300g
|
07.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.54
($71.80/kg)
|
No.: 4343
Choose your option
Italian specialities - Jewelry Box - Amaretti Virginia
300g
|
08.2023
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.54
($71.80/kg)
|
No.: 4268