Choose your option
Choose your option
Salty Caramel Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4602
Choose your option
Pistachio and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$15.06
($75.30/kg)
|
No.: 4329
Choose your option
Choose your option
Praline Truffles with Sea Salt - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4400
Choose your option
Cantucci Cantuccini almond - Falcone
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.88
($24.40/kg)
|
No.: 4285
Choose your option
Cantucci pistachio and ceder - Falcone
180g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(3)
$4.88
($27.11/kg)
|
No.: 4279
Choose your option
Choose your option
Truffles Mix - Antica Torroneria Piemontese
85g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$8.55
($100.59/kg)
|
No.: 4313
Choose your option
Cantucci Cantuccini chocolate 1kg - Falcone
1kg
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$17.23
($17.23/kg)
|
No.: 4184
Choose your option
Cantucci Cantuccini cranberry 1kg - Falcone
1kg
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$17.23
($17.23/kg)
|
No.: 4186
Choose your option
Chili Praline Truffles - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4601
Choose your option
Dogliani Cantucci alle Mandorle (Italian Almond Biscuits)
300g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$9.20
($30.67/kg)
|
No.: 4454
Choose your option
Hazelnut Praline Truffles - La Praline
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4442
Choose your option
Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.89
($64.45/kg)
|
No.: 4439
Choose your option
Antica Tartufino Extranero 200g
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.89
($64.45/kg)
|
No.: 4331
Choose your option
Orange Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4444
Choose your option
Amaretti almond - Jewelry Can - Virginia
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.23
($86.15/kg)
|
No.: 4266
Choose your option
Truffles with Amaretti - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.89
($64.45/kg)
|
No.: 4330