Black truffles 70% cocoa - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4488
Choose your option
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese - Sweet Truffle
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4423
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese Truffle Stracciatella Bag
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4429
Choose your option
Mocca Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.22
($36.10/kg)
|
No.: 4632
Choose your option
GEPA white BIO chocolate Mascobado
100g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.88
($38.80/kg)
|
No.: 4224
Choose your option
Cappuccino Truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4332
Choose your option
Blueberry Praline Truffles - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.22
($36.10/kg)
|
No.: 4447
Choose your option
CHOC-O-LAIT Dark Chocolate Stick
33g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$2.38
($72.12/kg)
|
No.: 1154
Choose your option
Choose your option
Box of sea salt praline truffles - La Praline
200g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.75
($53.75/kg)
|
No.: 4664
Choose your option
Truffles Panna Cotta - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4427
Choose your option
Licorice balls "Fucking fabulous" - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$14.59
($58.36/kg)
|
No.: 4663
Choose your option
Truffles with caramelised hazelnuts - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4449
Choose your option
Chocolate Marshmallow Mix - BARU
111g
|
12.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.62
($86.67/kg)
|
No.: 4403
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$15.01
($75.05/kg)
|
No.: 4494
Choose your option
Citrus truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4489
Choose your option
Milk Chocolate Marshmellows - BARU
120g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.62
($80.17/kg)
|
No.: 4402
Choose your option
Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU
30g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.70
($90.00/kg)
|
No.: 4245
Choose your option
Pistachio Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.22
($36.10/kg)
|
No.: 4795