Skip to content

+49 40 822 4567 90

13 % Steuersatz (Luxemburg)

128 Products

Babbi Bonette Fondente

Babbi Bonette Fondente

180g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.96
($138.67/kg) | No.: 40034
Delivery 1-3 Days
Viennesi Classico Display - Babbi

Viennesi Classico Display - Babbi

1,2 kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.91
($89.93/kg) | No.: 40029
Delivery 1-3 Days
Babbi Waferone Pistachio Display

Babbi Waferone Pistachio Display

720g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.50
($67.36/kg) | No.: 40028
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate Cacao - Monbana

Hot chocolate Cacao - Monbana

20g | 01.2024
★★★★★ ★★★★★ (0)
$0.43
($21.50/kg) | No.: 1325
Out of stock Unavailable
Babbi Viennesi Pistacchio Display

Babbi Viennesi Pistacchio Display

1,2 kg | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.91
($89.93/kg) | No.: 40030
Delivery 1-3 Days
Sant Eustachio Coffee Beans with Chocolate - Gift Box

Sant Eustachio Coffee Beans with Chocolate - Gift Box

100g | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.46
($74.60/kg) | No.: 40044
Delivery 1-3 Days
Truffles Cremino - Antica Torroneria Piemontese

Truffles Cremino - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4426
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate Cacao - Hardy
Neuheit New

Hot chocolate Cacao - Hardy

1,25 kg | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.30
($25.84/kg) | No.: 40057
Delivery 1-3 Days