Licorice scoops with passion fruit and chilli - Narr Chocolate
150g
|
07.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.89
($39.27/kg)
|
No.: 4691
Choose your option
Truffles Pralinato - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.75
($63.75/kg)
|
No.: 4424
Choose your option
High Protein Chocolate Brownie - Broderick´s
50g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.53
($70.60/kg)
|
No.: 4508
Choose your option
Coconut Truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.75
($63.75/kg)
|
No.: 4425
Choose your option
Hot chocolate Cacao Hazelnut - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.61
($42.44/kg)
|
No.: 1315
Choose your option
White chocolate licorice balls - Narr Chocolate
100g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.43
($34.30/kg)
|
No.: 4693
Choose your option
GEPA Organic Chocolate Salty Caramel
80g
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.93
($61.63/kg)
|
No.: 4418
Choose your option
Soft nougat No. 2 Almonds and pistachios - Antica Torroneria Piemontese
80g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.96
($87.00/kg)
|
No.: 4466
Choose your option
Mixed Sweet and White (Dolce e Bianco) Truffles - Antica Torroneria Piemontese
125g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.69
($93.52/kg)
|
No.: 4315
Choose your option
Salted Caramel Praline Truffles - La Praline
100g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.71
($47.10/kg)
|
No.: 4788
Choose your option
Hot chocolate Cacao Vanille - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.61
($42.44/kg)
|
No.: 1316
Choose your option
Hot chocolate Cacao Orange - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.61
($42.44/kg)
|
No.: 1318
Choose your option
Violet licorice scoops - Narr Chocolate
150g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.89
($39.27/kg)
|
No.: 4692
Choose your option
Truffles with pistachios and white chocolate - Antica Torroneria Piemontese
150g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.61
($70.73/kg)
|
No.: 4491
Choose your option
Hot chocolate Cacao Caramel - Monbana
250g
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.61
($42.44/kg)
|
No.: 1322
Choose your option
Coffee beans in white chocolate - Caffe New York
150g
|
10.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.96
($46.40/kg)
|
No.: 4019
Choose your option
Tartufi box (chocolate truffles) - Antica Torroneria
400g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$38.47
($96.18/kg)
|
No.: 4451
Choose your option
Salt for the Wicked - Lakritsfabriken
100g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.75
($37.50/kg)
|
No.: 4996
Choose your option
Choose your option
Licorice "No Name" - Haupt Lakrits
250g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$14.47
($57.88/kg)
|
No.: 4697