Skip to content

+49 40 822 4567 90

13 % Steuersatz (Luxemburg)

128 Products

Soft nougat No. 3 Hazelnuts and almonds - Antica Torroneria Piemontese

Soft nougat No. 3 Hazelnuts and almonds - Antica Torroneria Piemontese

80g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.02
($87.75/kg) | No.: 4467
Delivery 1-3 Days
Salty liquorice & juniper- Viking Sweets

Salty liquorice & juniper- Viking Sweets

120g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($44.08/kg) | No.: 4760
Out of stock Unavailable
Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese

Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese

150g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4490
Delivery 1-3 Days
Wafers Babbini in a box - Babbi

Wafers Babbini in a box - Babbi

500g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$44.40
($88.80/kg) | No.: 4774
Delivery 1-3 Days
Chocolate licorice "CHOKADE SVENSKJÄVLAR!" - Haupt Lakrits

Chocolate licorice "CHOKADE SVENSKJÄVLAR!" - Haupt Lakrits

250g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($54.00/kg) | No.: 4668
Delivery 1-3 Days
Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza

Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza

1kg | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.50
($48.50/kg) | No.: 4023a
Out of stock Unavailable
White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic
Bio Fair Trade

White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic

80g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($52.63/kg) | No.: 4416
Delivery 1-3 Days
Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

200g | 09.2024
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($53.45/kg) | No.: 4290
Out of stock Unavailable
Chocolate almonds - Lavazza

Chocolate almonds - Lavazza

700g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.98
($39.97/kg) | No.: 4049a
Out of stock Unavailable
Almond and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese

Almond and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($69.70/kg) | No.: 40025
Delivery 1-3 Days
White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio
Bio Fair Trade

White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio

80g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$4.21
($52.63/kg) | No.: 4415
Delivery 1-3 Days
Dark Chocolate & Almond Truffles - Antica Torroneria Piemontese

Dark Chocolate & Almond Truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($69.70/kg) | No.: 40024
Delivery 1-3 Days
Salty licorice - Viking Factory Thor

Salty licorice - Viking Factory Thor

80g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.54
($56.75/kg) | No.: 4709
Out of stock Unavailable
Bonette Pistacchio - Babbi

Bonette Pistacchio - Babbi

180g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.96
($138.67/kg) | No.: 40035
Delivery 1-3 Days
Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits

Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits

250g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($55.76/kg) | No.: 4699
Out of stock Unavailable
Babbi Chocolate Drink Classica

Babbi Chocolate Drink Classica

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.43
($42.15/kg) | No.: 40027
Delivery 1-3 Days
Babbi Pistachio Collection

Babbi Pistachio Collection

227g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$28.31
($124.71/kg) | No.: 40036
Out of stock Unavailable
Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese

Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese

750g | 09.2025
★★★★★ ★★★★★ (0)
$53.91
($71.88/kg) | No.: 4472
Out of stock Unavailable
Babbi Babbini Refillpack

Babbi Babbini Refillpack

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$85.12
($85.12/kg) | No.: 4780
Delivery 1-3 Days
White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt

White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt

625g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.91
($30.26/kg) | No.: 1328
Out of stock Unavailable