Skip to content

+49 40 822 4567 90

13 % Steuersatz (Luxemburg)

128 Products

Chili Praline Truffles - La Praline

Chili Praline Truffles - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4601
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Espresso Caramel 100g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Espresso Caramel 100g bar

100g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4230
Delivery 1-3 Days
Dark Chocolate-Covered Coffee Beans - Sant Eustachio

Dark Chocolate-Covered Coffee Beans - Sant Eustachio

100g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.46
($74.60/kg) | No.: 4192
Delivery 1-3 Days
Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese

Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4439
Delivery 1-3 Days
Wafer cone with pistachio filling - Messori

Wafer cone with pistachio filling - Messori

25g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4510
Delivery 1-3 Days
Hazelnut Praline Truffles - La Praline

Hazelnut Praline Truffles - La Praline

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4442
Delivery 1-3 Days
Antica Tartufino Extranero 200g

Antica Tartufino Extranero 200g

200g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4331
Delivery 1-3 Days
Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU

Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.62
($80.17/kg) | No.: 4422
Delivery 1-3 Days
Praline Truffles Cacao - La Praline

Praline Truffles Cacao - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4631
Delivery 1-3 Days
Orange Praline Truffles - La Praline

Orange Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4444
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Dark Chocolate Orange
Bio Fair Trade

GEPA BIO Dark Chocolate Orange

100g | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4270
Delivery 1-3 Days
Licorice Truffles - La Praline

Licorice Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4445
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate Cacao Chocolat Tradition - Monbana

Hot chocolate Cacao Chocolat Tradition - Monbana

250g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 1323
Delivery 1-3 Days
GEPA milk BIO chocolate Mascobado
Bio Fair Trade

GEPA milk BIO chocolate Mascobado

100g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.00
($40.00/kg) | No.: 4226
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Cafe Blanc
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Cafe Blanc

100g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4231
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate 100% Cacao - Monbana

Hot chocolate 100% Cacao - Monbana

150g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 1324
Delivery 1-3 Days
Truffles with Amaretti - Antica Torroneria Piemontese

Truffles with Amaretti - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4330
Delivery 1-3 Days
Peppermint Praline Truffles - La Praline

Peppermint Praline Truffles - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4603
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate Tresor - Monbana

Hot chocolate Tresor - Monbana

250g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 1333
Delivery 1-3 Days
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
($80.17/kg) | No.: 4405
Delivery 1-3 Days