Malt and sea salt chocolate scoops - Narr Chocolate
90g
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$3.79
($42.11/kg)
|
No.: 4694
Choose your option
Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello
250g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.54
($54.16/kg)
|
No.: 4653
Choose your option
Cantucci biscuits with almonds - Tumminello
270g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.20
($34.07/kg)
|
No.: 4645
Choose your option
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè
100g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.22
($42.20/kg)
|
No.: 4999
Choose your option
White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt
625g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.96
($30.34/kg)
|
No.: 1328
Choose your option
Choose your option
Panettona and pistachio cream - Gusto Etna
940g
|
01.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.55
($36.76/kg)
|
No.: 4701
Choose your option
Pistachio and Chocolate Panettone - Gusto Etna
940g
|
01.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.72
($39.06/kg)
|
No.: 4702
Choose your option
Amarettini Virginia - Pistachio
20g
|
11.2024
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.08
($54.00/kg)
|
No.: 4142
Choose your option
Amaretti (soft) pistachio - Falcone
1kg
|
08.2025
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.56
($21.56/kg)
|
No.: 4321
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Moscato
1kg
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.81
($37.81/kg)
|
No.: 4476
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Caffè
1kg
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.81
($37.81/kg)
|
No.: 4475
Choose your option
HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone
1kg
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.48
($33.48/kg)
|
No.: 4606
Choose your option
Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g
200g
|
09.2024
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($53.60/kg)
|
No.: 4290
Choose your option
Nannini Panforte Margherita
450g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.56
($47.91/kg)
|
No.: 4102b
Choose your option
Nannini Panettone Classico Christmas Cake
1kg
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.39
($32.39/kg)
|
No.: 4113
Choose your option
Choose your option
Nannini Torta al Cioccolato
450g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.56
($47.91/kg)
|
No.: 4101
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Cioccolato
1kg
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.81
($37.81/kg)
|
No.: 40039
Choose your option
Box of Amaretti (soft) - Amaretti Virginia
600g
|
07.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.81
($63.02/kg)
|
No.: 4347