CREMOSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$66.92
$74.39
10%
($22.31/kg)
|
No.: 1103
Choose your option
SEGRETI DEL NORD (Secrets of the North) tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.51
$93.44
7%
($28.84/kg)
|
No.: 1425
Choose your option
ESPRESSIVO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$84.99
$89.55
5%
($28.33/kg)
|
No.: 10715
Choose your option
"BUONISSIMO" tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.43
$95.61
10%
($28.48/kg)
|
No.: 1583
Choose your option
DUO ORO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$56.19
$62.59
10%
($28.10/kg)
|
No.: 1701
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
4,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$129.07
($32.27/kg)
|
No.: 10640
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.34
$112.29
13%
($32.45/kg)
|
No.: 1865
Choose your option
Choose your option
ARABICA PURO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$91.93
($30.64/kg)
|
No.: 10386
Choose your option
BEST SELLERS ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.34
$106.87
8%
($32.45/kg)
|
No.: 10529
Choose your option
NAPOLI ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$60.32
($20.11/kg)
|
No.: 10271
Choose your option
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$78.93
($39.47/kg)
|
No.: 10470
Choose your option
Choose your option
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$68.11
($22.70/kg)
|
No.: 10555
Choose your option
NAPOLETANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.86
($21.62/kg)
|
No.: 10582
Choose your option
Choose your option
ESPRESSO MAESTRO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$70.16
($35.08/kg)
|
No.: 10893
Choose your option
Low-Acidity Espresso Coffee Sampler
1,5 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$41.04
$44.72
8%
($27.36/kg)
|
No.: 10601
Choose your option
Award-winning trio tasting pack
750g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$25.66
$27.39
6%
($34.21/kg)
|
No.: 1111