"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.45
$64.75
8%
($29.73/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.43
$68.00
5%
($32.22/kg)
|
No.: 10618
Choose your option
LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.73
$18.19
8%
($33.46/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
Gourmet Set - Best coffees from all over Italy
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$99.29
$104.60
5%
($33.10/kg)
|
No.: 10376
Choose your option
Espresso Tasting Pack – Gold Medal Trio
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$85.43
$94.96
10%
($28.48/kg)
|
No.: 11373
Choose your option
Espresso Blu tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$64.86
$72.23
10%
($21.62/kg)
|
No.: 10379
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.34
$104.70
7%
($32.45/kg)
|
No.: 10511
Choose your option
TRE STELLE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.51
$91.29
5%
($28.84/kg)
|
No.: 1104
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.24
$105.79
8%
($32.41/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
90 | 10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.93
$100.38
8%
($30.64/kg)
|
No.: 10164
Choose your option
ROBUSTA DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$51.43
$57.18
10%
($25.72/kg)
|
No.: 10163
Choose your option
NON PLUS ULTRA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$113.59
$127.44
10%
($37.86/kg)
|
No.: 10713
Choose your option
THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.51
$98.21
11%
($28.84/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
MAGISTRAL tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$85.43
$94.96
10%
($28.48/kg)
|
No.: 1107
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$63.34
$66.92
5%
($31.67/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
GOLDEN DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$59.45
$64.75
8%
($29.73/kg)
|
No.: 1110
Choose your option
DUO ESPRESSO ITALIANO tasting pack
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.89
$18.84
10%
($33.78/kg)
|
No.: 10959
Choose your option
80/20 ESPRESSO NAPOLI tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.86
$69.09
6%
($32.43/kg)
|
No.: 11011
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.20
$47.54
9%
($43.20/kg)
|
No.: 10554
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$75.69
$84.24
10%
($37.85/kg)
|
No.: 11379