Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits

Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits

250g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($55.76/kg) | No.: 4699
Out of stock Unavailable
Marziali Caffè OROBAR MOKA
Gold Medal

Marziali Caffè OROBAR MOKA

250g | Ground Coffee | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.78
($47.12/kg) | No.: 1245
Out of stock Unavailable
Espresso cup Roma

Espresso cup Roma

★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.67
No.: 2363
Out of stock Unavailable
Decorative Box with 4 Delights - Tumminello

Decorative Box with 4 Delights - Tumminello

680g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.29
($47.49/kg) | No.: 4714
Out of stock Unavailable
Mug - Sant Eustachio

Mug - Sant Eustachio

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.22
No.: 2097
Out of stock Unavailable
Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.29
No.: 4207
Out of stock Unavailable
Mill Brush Red

Mill Brush Red

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.08
No.: 9134
Out of stock Unavailable
Set of 4 Garnet wine glasses - LSA

Set of 4 Garnet wine glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.28
No.: 2950
Out of stock Unavailable
Black KnockBox - Joe Frex

Black KnockBox - Joe Frex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.44
No.: 9018
Out of stock Unavailable
Nannini Torta Fichi e Noci

Nannini Torta Fichi e Noci

450g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4156
Out of stock Unavailable
ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack

ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$85.10 $87.80 3%
($28.37/kg) | No.: 10694
Out of stock Unavailable
Grinder 58mm carbon design - Motta

Grinder 58mm carbon design - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$30.98
No.: 2635
Out of stock Unavailable
Double Porta Filter Spout (Closed) with 3/8 fitting

Double Porta Filter Spout (Closed) with 3/8 fitting

★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.73
No.: 9115
Out of stock Unavailable
Coffee Knock Box Metal Exclusive

Coffee Knock Box Metal Exclusive

★★★★★ ★★★★★ (0)
$115.56
No.: 9042
Out of stock Unavailable
BWT Aquameter with LCD Display

BWT Aquameter with LCD Display

★★★★★ ★★★★★ (0)
$77.59
No.: 9160
Out of stock Unavailable
Set of 4 wine glasses / Sapphire - LSA

Set of 4 wine glasses / Sapphire - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.28
No.: 2948
Out of stock Unavailable
JoeFrex double sieve for DeLonghi filter holder - 2 Cups

JoeFrex double sieve for DeLonghi filter holder - 2 Cups

1kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.60
($6.60/kg) | No.: 9024
Out of stock Unavailable
Nannini Cavallucci

Nannini Cavallucci

400g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.78
($29.45/kg) | No.: 4109
Out of stock Unavailable
Giant decorative sugar cup - La Genovese

Giant decorative sugar cup - La Genovese

★★★★★ ★★★★★ (0)
$38.75
No.: 2065
Out of stock Unavailable
MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack

MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack

4,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.46
($26.87/kg) | No.: 10862
Out of stock Unavailable