Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4796
Out of stock Unavailable
Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

200g | 09.2024
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($53.45/kg) | No.: 4290
Out of stock Unavailable
Mondicaffè Panettone al Cioccolato

Mondicaffè Panettone al Cioccolato

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.68
($37.68/kg) | No.: 40039
Out of stock Unavailable
Nannini Panforte Margherita

Nannini Panforte Margherita

450g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4102b
Out of stock Unavailable
Chocolate almonds - Lavazza

Chocolate almonds - Lavazza

700g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.97
($39.96/kg) | No.: 4049a
Out of stock Unavailable
Nannini Antico Panpepato

Nannini Antico Panpepato

450g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4103b
Out of stock Unavailable
Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

270g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.93
($51.59/kg) | No.: 4712
Out of stock Unavailable
Set of 4 champagne glasses / Jade - LSA

Set of 4 champagne glasses / Jade - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.26
No.: 2939
Out of stock Unavailable
DELUXE tasting pack

DELUXE tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$121.68 $129.24 5%
($40.56/kg) | No.: 10867
Out of stock Unavailable
Tamping Base Exclusive black - JoeFrex

Tamping Base Exclusive black - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (1)
$67.86
No.: 9034
Out of stock Unavailable
Silicone Group Head Gasket 8mm - Red

Silicone Group Head Gasket 8mm - Red

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
No.: 9111
Out of stock Unavailable
Tumminello almond biscuits in 3 varieties

Tumminello almond biscuits in 3 varieties

270g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($47.59/kg) | No.: 4713
Out of stock Unavailable
Foldable reusable filter for filter coffee maker - Size 4 - Dripdrip

Foldable reusable filter for filter coffee maker - Size 4 - Dripdrip

★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.55
No.: 9173
Out of stock Unavailable
Dripdrip BREWJAR 1 Litre

Dripdrip BREWJAR 1 Litre

★★★★★ ★★★★★ (1)
$26.12
No.: 9168
Out of stock Unavailable
Caffe Latte cup - Lavazza

Caffe Latte cup - Lavazza

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.64
No.: 2022
Out of stock Unavailable
Salimbene CAFFETTERIA Compostable Capsules

Salimbene CAFFETTERIA Compostable Capsules

10 pcs | Capsule | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.86
($97.20/kg) | No.: 10723
Out of stock Unavailable
Dripdrip 2in1 Cold Brew Dripper

Dripdrip 2in1 Cold Brew Dripper

★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.44
No.: 9169
Out of stock Unavailable
Babbi Dolcetorta Pistachio

Babbi Dolcetorta Pistachio

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.02
($104.08/kg) | No.: 4792
Out of stock Unavailable
DI GIAMPAOLO tasting pack
Espresso Italiano

DI GIAMPAOLO tasting pack

1kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.17 $35.41 9%
($32.17/kg) | No.: 10471
Out of stock Unavailable
Salty licorice - Viking Factory Thor

Salty licorice - Viking Factory Thor

80g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.54
($56.75/kg) | No.: 4709
Out of stock Unavailable