Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Lavazza Shortbread

Lavazza Shortbread

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.88
($26.88/kg) | No.: 4090
Out of stock Unavailable
Original JURA descaling tabs

Original JURA descaling tabs

★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.33
No.: 2202
Out of stock Unavailable
Latte Coffee Cup Rom

Latte Coffee Cup Rom

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.61
No.: 2351
Out of stock Unavailable
Tamper (Barista-Line) Walnut wood – Hauck

Tamper (Barista-Line) Walnut wood – Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$96.98
No.: 9175
Out of stock Unavailable
Espresso glass - Passalacqua

Espresso glass - Passalacqua

★★★★★ ★★★★★ (0)
$33.88
No.: 2811
Out of stock Unavailable
Replacement glass for manual grinder C40 - Comandante

Replacement glass for manual grinder C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
No.: 9414
Out of stock Unavailable
DELUXE ESPRESSO tasting pack

DELUXE ESPRESSO tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$105.59 $117.36 10%
($35.20/kg) | No.: 10875
Out of stock Unavailable
BWT Bestmax Premium Filter cartridge XL

BWT Bestmax Premium Filter cartridge XL

★★★★★ ★★★★★ (0)
$203.78
No.: 9150
Out of stock Unavailable
Latte Macchiato glass - Lavazza

Latte Macchiato glass - Lavazza

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.66
No.: 2023
Out of stock Unavailable
ORM silicone gasket / 0140-20 NBR

ORM silicone gasket / 0140-20 NBR

★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.43
No.: 9120
Out of stock Unavailable
E61 Group Head Single 7g Filter Basket

E61 Group Head Single 7g Filter Basket

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
No.: 9119
Out of stock Unavailable
Babbi Pistachio Collection

Babbi Pistachio Collection

227g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$28.29
($124.63/kg) | No.: 40036
Out of stock Unavailable
Pack of 4 Gems / Amber glasses - LSA

Pack of 4 Gems / Amber glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$47.57
No.: 2978
Out of stock Unavailable
Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese

Mix Gift Box - Antica Torroneria Piemontese

750g | 09.2025
★★★★★ ★★★★★ (0)
$53.88
($71.84/kg) | No.: 4472
Out of stock Unavailable
Strainer 2 cups - E61 Brewing group

Strainer 2 cups - E61 Brewing group

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
No.: 9114
Out of stock Unavailable
CLARIS Blue filter cartridge

CLARIS Blue filter cartridge

★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.49
No.: 2199
Out of stock Unavailable
BWT Besthead FLEX Filter head starter set

BWT Besthead FLEX Filter head starter set

★★★★★ ★★★★★ (0)
$116.40
No.: 9156
Out of stock Unavailable
Double Filter Basket 2 cups - for E61 Group Head

Double Filter Basket 2 cups - for E61 Group Head

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
No.: 9118
Out of stock Unavailable
White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt

White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt

625g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.90
($30.24/kg) | No.: 1328
Out of stock Unavailable
Tamper (Premium-Line) Rune Kona Wild - Hauck

Tamper (Premium-Line) Rune Kona Wild - Hauck

klaerung liegt bei Anne
★★★★★ ★★★★★ (0)
$164.94
No.: 9201
Out of stock Unavailable