Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Andraschko GRAND CRU

Andraschko GRAND CRU

250g | Whole Bean | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.26
($41.04/kg) | No.: 10676
Out of stock Unavailable
D'Caps Capsule Separator

D'Caps Capsule Separator

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.61
No.: 9191
Out of stock Unavailable
Barbera MOKA

Barbera MOKA

500g | Ground Coffee | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.10
($32.20/kg) | No.: 1950
Out of stock Unavailable
Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($54.00/kg) | No.: 4711
Out of stock Unavailable
Tamper Handle Technic Black - JoeFrex

Tamper Handle Technic Black - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$57.20
No.: 9041-htb
Out of stock Unavailable
Salimbene SUPERBAR Compostable Capsules

Salimbene SUPERBAR Compostable Capsules

10 pcs | Capsule | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.87
($97.40/kg) | No.: 10710
Out of stock Unavailable
Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits

Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4797
Out of stock Unavailable
Kimbo Espresso Spoon 12 Pieces

Kimbo Espresso Spoon 12 Pieces

★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.41
No.: 20026
Out of stock Unavailable
STRONG AND INTENSE tasting pack

STRONG AND INTENSE tasting pack

1kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$30.13
($30.13/kg) | No.: 13370
Out of stock Unavailable
Espresso Decaf Trio Tasting Pack

Espresso Decaf Trio Tasting Pack

750g | Ground Coffee
★★★★★ ★★★★★ (0)
$17.25
($23.00/kg) | No.: 11374
Out of stock Unavailable
Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza

Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza

1kg | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.49
($48.49/kg) | No.: 4023a
Out of stock Unavailable
Coffee Mug - Kimbo

Coffee Mug - Kimbo

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
No.: 2535
Out of stock Unavailable
Blind filter - 53mm

Blind filter - 53mm

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
No.: 9136
Out of stock Unavailable
Digital Espresso Timer - Joe Frex

Digital Espresso Timer - Joe Frex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.70
No.: 9037
Out of stock Unavailable
MARZIALI CAFFÈ tasting pack

MARZIALI CAFFÈ tasting pack

750g | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.46
($35.28/kg) | No.: 10095
Out of stock Unavailable
Mondicaffè GIUBILEO ES
Specialty Coffee Association

Mondicaffè GIUBILEO ES

375g | Whole Bean | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$13.94
($37.17/kg) | No.: 10842
Out of stock Unavailable
Nannini Torta al Cioccolato

Nannini Torta al Cioccolato

450g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4101
Out of stock Unavailable
Cappuccino cup - Lavazza

Cappuccino cup - Lavazza

★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.67
No.: 2021
Out of stock Unavailable
Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY
Specialty Coffee Association

Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY

375g | Whole Bean | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.78
($31.41/kg) | No.: 10844
Out of stock Unavailable
6 Latte Macchiato spoons - Lavazza

6 Latte Macchiato spoons - Lavazza

★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.47
No.: 2224
Out of stock Unavailable