Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

Passalacqua IBIS REDIBIS
Bundle Bundle

Passalacqua IBIS REDIBIS

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (5)
$23.71 $25.88 8%
($23.71/kg) | No.: 1520
Delivery 4-6 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

Passalacqua HABANERA capsules

Passalacqua HABANERA capsules

25 pcs | Capsule | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$13.97
($101.60/kg) | No.: 10054
Delivery 4-6 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

Passalacqua HELCA capsules

Passalacqua HELCA capsules

25 pcs | Capsule | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$11.81
($85.89/kg) | No.: 10053
Out of stock Unavailable
Passalacqua MANHOA Nespresso®* compatible capsules

Passalacqua MANHOA Nespresso®* compatible capsules

100 pcs | Capsule | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$28.05
($56.10/kg) | No.: 10295
Out of stock Unavailable
Passalacqua MEHARI
Bundle Bundle

Passalacqua MEHARI

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (15)
$25.01 $26.96 7%
($25.01/kg) | No.: 1521
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEHARI

Passalacqua MEHARI

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$5.73 $6.28 8%
($22.92/kg) | No.: 1522
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEXICO Espresso

Passalacqua MEXICO Espresso

250g | Ground Coffee | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$7.47
($29.88/kg) | No.: 1416
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEXICO PLUS
Bundle Bundle

Passalacqua MEXICO PLUS

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (9)
$31.84 $33.46 4%
($31.84/kg) | No.: 1394
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEXICO

Passalacqua MEXICO

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$6.82 $7.47 8%
($27.28/kg) | No.: 1816
Out of stock Unavailable
Passalacqua Moana Espresso
Bundle Bundle

Passalacqua Moana Espresso

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (14)
$34.53 $36.70 5%
($34.53/kg) | No.: 1395
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MOANA Espresso

Passalacqua MOANA Espresso

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$7.90 $9.64 18%
($31.60/kg) | No.: 1396
Delivery 1-3 Days
Passalacqua brown cane sugar 5kg

Passalacqua brown cane sugar 5kg

5,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.55
($4.31/kg) | No.: 4793
Out of stock Unavailable
Passalacqua VESUVIO
Bundle Bundle

Passalacqua VESUVIO

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (8)
$26.74 $29.12 8%
($26.74/kg) | No.: 1503
Delivery 1-3 Days
Licorice Megasalt - Pastillfabriken

Licorice Megasalt - Pastillfabriken

25g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.11
($84.40/kg) | No.: 40012
Out of stock Unavailable
Chili Salmiak Explosion pastilles - Pastillfabriken

Chili Salmiak Explosion pastilles - Pastillfabriken

25g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.55
($182.00/kg) | No.: 4690
Out of stock Unavailable
Peacemärke Dates Strawberry-Licorice

Peacemärke Dates Strawberry-Licorice

50g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.71
($54.20/kg) | No.: 40041
Out of stock Unavailable
Peacemärke Strawberry & Liquorice

Peacemärke Strawberry & Liquorice

80g | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.15
($26.88/kg) | No.: 40022
Delivery 1-3 Days
Caffè Pezzullo CLASSICO Nespresso®* compatible capsules

Caffè Pezzullo CLASSICO Nespresso®* compatible capsules

50 pcs | Capsule | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.55
($71.83/kg) | No.: 10976
Out of stock Unavailable
ESE Pods ROSSA - Caffè Pezzullo

ESE Pods ROSSA - Caffè Pezzullo

150 pcs | ESE Pods | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$37.79
($35.99/kg) | No.: 10975
Delivery 1-3 Days
ESE Pods ROSSA - Caffè Pezzullo

ESE Pods ROSSA - Caffè Pezzullo

50 pcs | ESE Pods | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.29
($52.26/kg) | No.: 11051
Delivery 1-3 Days