Oro Caffè 100% ARABICA ROSE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$39.96
($39.96/kg)
|
No.: 10317
Choose your option
Choose your option
Oro Caffè CREMOSO
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 10647
Choose your option
Oro Caffè ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 10649
Choose your option
Oro Caffè La Torretta
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.20
($30.20/kg)
|
No.: 10783
Choose your option
Choose your option
Oro Caffè Italian Style
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$29.12
($29.12/kg)
|
No.: 10319
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Oro Caffè PREMIUM
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$36.70
($36.70/kg)
|
No.: 10318
Choose your option
Cleaning kit for espresso and automatic machines - Oro Caffè
★★★★★ ★★★★★ (0)
$97.26
No.: 2653
Choose your option
Oro Caffè SPRINGTIME DECAFFEINATO
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$20.03
($40.06/kg)
|
No.: 10648
Choose your option
HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone
1kg
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.46
($33.46/kg)
|
No.: 4606
Choose your option
Passalacqua ALAMBRA
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$5.85
$6.38
8%
($23.40/kg)
|
No.: 1523
Choose your option
Passalacqua BLACK VULCAN ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$13.53
($27.06/kg)
|
No.: 10530
Choose your option
Choose your option
Passalacqua CREMADOR Espresso
250g
|
Ground Coffee
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 1744
Choose your option
Passalacqua CREMADOR
1kg
|
Whole Bean
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(32)
$26.25
$29.12
9%
($26.25/kg)
|
No.: 1397
Choose your option
Passalacqua ELMIR Nespresso®* compatible capsules
100
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$25.88
($51.76/kg)
|
No.: 10294
Extended Delivery Time
Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.
Choose your option
Passalacqua DECAFFEINATED
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 1724