Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

ESE Pods DECAFFEINATED - Passalacqua

ESE Pods DECAFFEINATED - Passalacqua

50 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$18.29
($50.11/kg) | No.: 10736
Delivery 1-3 Days
ESE Pods ELMIR - Passalacqua

ESE Pods ELMIR - Passalacqua

150 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$38.87
($35.50/kg) | No.: 10468
Delivery 1-3 Days
ESE Pods Passalacqua Habanera

ESE Pods Passalacqua Habanera

50 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$18.29
($50.11/kg) | No.: 10734
Out of stock Unavailable
ESE Pods Passalacqua Helca

ESE Pods Passalacqua Helca

50 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.29
($50.11/kg) | No.: 10735
Out of stock Unavailable
ESE Pods MANHOA - Passalacqua

ESE Pods MANHOA - Passalacqua

150 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$39.96
($36.49/kg) | No.: 10467
Out of stock Unavailable
Passalacqua ACOMA
Bundle Bundle

Passalacqua ACOMA

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.79
($24.79/kg) | No.: 11384
Delivery 1-3 Days
Passalacqua AMABILE
Bundle Bundle

Passalacqua AMABILE

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (5)
$29.12
($29.12/kg) | No.: 1723
Delivery 1-3 Days
Passalacqua Cremador

Passalacqua Cremador

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$6.38 $7.47 14%
($25.52/kg) | No.: 1398
Out of stock Unavailable
Passalacqua CREMADOR

Passalacqua CREMADOR

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (8)
$7.47
($29.88/kg) | No.: 1907
Delivery 1-3 Days
Passalacqua DECAFFEINATED
Bundle Bundle

Passalacqua DECAFFEINATED

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$32.37
($32.37/kg) | No.: 10214
Delivery 4-6 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

Passalacqua DEUP DECAFFEINATED

Passalacqua DEUP DECAFFEINATED

500g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.14
($32.28/kg) | No.: 10533
Out of stock Unavailable
Passalacqua HAREM
Bundle Bundle
Topseller Topseller

Passalacqua HAREM

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (21)
$36.27 $39.96 9%
($36.27/kg) | No.: 1399
Delivery 1-3 Days
Passalacqua HAREM MOKA

Passalacqua HAREM MOKA

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$10.61
($42.44/kg) | No.: 1400
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEXICO
Bundle Bundle

Passalacqua MEXICO

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (14)
$28.58 $30.75 7%
($28.58/kg) | No.: 10120
Delivery 4-6 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

Passalacqua MISCELA NAPOLI
Bundle Bundle

Passalacqua MISCELA NAPOLI

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (14)
$31.38 $34.53 9%
($31.38/kg) | No.: 1722
Delivery 1-3 Days
Espresso cup - Passalacqua

Espresso cup - Passalacqua

★★★★★ ★★★★★ (4)
$7.69
No.: 2293
Out of stock Unavailable
Espresso cup Harem - Passalacqua

Espresso cup Harem - Passalacqua

★★★★★ ★★★★★ (2)
$10.61
No.: 2403
Out of stock Unavailable
Espresso glass - Passalacqua

Espresso glass - Passalacqua

★★★★★ ★★★★★ (0)
$33.98
No.: 2811
Out of stock Unavailable
Passalacqua GOLD VULCAN

Passalacqua GOLD VULCAN

500g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$15.05
($30.10/kg) | No.: 10531
Out of stock Unavailable
Passalacqua HAREM

Passalacqua HAREM

500g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$21.11
($42.22/kg) | No.: 10532
Delivery 1-3 Days