ROBUSTA DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$51.18
$56.90
10%
($25.59/kg)
|
No.: 10163
Choose your option
Low-Acidity Espresso Bean Sampler
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.73
($33.73/kg)
|
No.: 10727
Choose your option
Low-Acidity Espresso Coffee Sampler
1,5 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$40.84
$44.51
8%
($27.23/kg)
|
No.: 10601
Choose your option
Tasting Set Unwrapped ESE Pods - Napoletano
65
pcs
|
ESE Pods
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.13
($52.46/kg)
|
No.: 10951
Choose your option
Espresso Beans Without Caffeine tasting pack
1,25 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.02
($36.82/kg)
|
No.: 10144
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Quaranta ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.99
$31.14
6%
($28.99/kg)
|
No.: 11398
Choose your option
Quaranta ARABICA
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.16
($36.64/kg)
|
No.: 11401
Choose your option
Quaranta CLASSIC
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.76
($25.76/kg)
|
No.: 11400
Choose your option
Quaranta CLASSIC
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.08
($32.32/kg)
|
No.: 11403
Choose your option
ESE Pods CLASSICA - Quaranta
150
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.22
($25.78/kg)
|
No.: 11405
Choose your option
Caffè Quaranta Classic Nespresso®* compatible capsules
100
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$31.14
No.: 11406
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Quaranta
50
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.91
($36.13/kg)
|
No.: 11462
Choose your option
Quaranta GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.60
($23.60/kg)
|
No.: 11399
Choose your option
Quaranta GRAN CREMA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.44
($29.76/kg)
|
No.: 11404
Choose your option
Quaranta Espresso Nespresso®*-compatible capsules
30
pcs
|
Capsule
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.80
$10.67
8%
($59.39/kg)
|
No.: 11463