Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Italien)

247 Products

Chocolate Espresso beans Bio - GEPA
Bio Fair Trade

Chocolate Espresso beans Bio - GEPA

100g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$5.61
($56.10/kg) | No.: 4306
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO chocolate Fleur de Sel
Bio Fair Trade

GEPA BIO chocolate Fleur de Sel

100g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4229
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Fleur de Sel Noir 100g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Fleur de Sel Noir 100g bar

100g | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4282
Delivery 1-3 Days
Chili Praline Truffles - La Praline

Chili Praline Truffles - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4601
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Espresso Caramel 100g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Espresso Caramel 100g bar

100g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4230
Delivery 1-3 Days
Peacemärke Strawberry & Liquorice

Peacemärke Strawberry & Liquorice

80g | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.15
($26.88/kg) | No.: 40022
Delivery 1-3 Days
Dark Chocolate-Covered Coffee Beans - Sant Eustachio

Dark Chocolate-Covered Coffee Beans - Sant Eustachio

100g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.45
($74.50/kg) | No.: 4192
Delivery 1-3 Days
Ricci with pistachios - Tumminello

Ricci with pistachios - Tumminello

220g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.42
($56.45/kg) | No.: 4643
Out of stock Unavailable
Salted homemade licorice - Almaregårdens

Salted homemade licorice - Almaregårdens

150g | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.59
($30.60/kg) | No.: 4660
Out of stock Unavailable
Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese

Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4439
Delivery 1-3 Days
Wafer cone with pistachio filling - Messori

Wafer cone with pistachio filling - Messori

25g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4510
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci alle Mandorle (Italian Almond Biscuits)

Dogliani Cantucci alle Mandorle (Italian Almond Biscuits)

300g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.17
($30.57/kg) | No.: 4454
Delivery 1-3 Days
Hazelnut Praline Truffles - La Praline

Hazelnut Praline Truffles - La Praline

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4442
Delivery 1-3 Days
Nannini Ricciarelli with Almonds

Nannini Ricciarelli with Almonds

250g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (2)
$15.01
($60.04/kg) | No.: 4104
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) raspberry - Falcone

Amaretti (soft) raspberry - Falcone

170g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($31.12/kg) | No.: 4233
Out of stock Unavailable
Salted liquorice - Lakritsfabriken

Salted liquorice - Lakritsfabriken

100g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4670
Out of stock Unavailable
Antica Tartufino Extranero 200g

Antica Tartufino Extranero 200g

200g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4331
Delivery 1-3 Days
Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU

Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.61
($80.08/kg) | No.: 4422
Delivery 1-3 Days
Cantucci biscuits with almonds - Tumminello

Cantucci biscuits with almonds - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.17
($33.96/kg) | No.: 4645
Out of stock Unavailable
Spicy and salty liquorice - Klepper & Klepper

Spicy and salty liquorice - Klepper & Klepper

200g | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.83
($29.15/kg) | No.: 4706
Delivery 1-3 Days