Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Italien)

247 Products

Amaretti (soft) almond 1kg - Falcone

Amaretti (soft) almond 1kg - Falcone

1kg | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$18.24
($18.24/kg) | No.: 4191
Out of stock Unavailable
Grahn's Salty Skulls Licorice

Grahn's Salty Skulls Licorice

60g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.62
($27.00/kg) | No.: 40016
Out of stock Unavailable
Cantucci almond 800g - Falcone

Cantucci almond 800g - Falcone

800g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($13.36/kg) | No.: 4278
Out of stock Unavailable
Crispy salted caramel bar - Broderick's

Crispy salted caramel bar - Broderick's

50g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.38
($47.60/kg) | No.: 4336
Delivery 1-3 Days
Brownie - Broderick's

Brownie - Broderick's

50g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.38
($47.60/kg) | No.: 4507
Out of stock Unavailable
Babbi Viennesi Pistacchio

Babbi Viennesi Pistacchio

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.26
($113.00/kg) | No.: 40032
Delivery 1-3 Days
Cantucci Cantuccini almond - Falcone

Cantucci Cantuccini almond - Falcone

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.86
($24.30/kg) | No.: 4285
Delivery 1-3 Days
Aroma Sour Boats

Aroma Sour Boats

80g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.62
($20.25/kg) | No.: 40014
Delivery 1-3 Days
S-märke Supersalt Licorice

S-märke Supersalt Licorice

80g | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.78
($22.25/kg) | No.: 40009
Delivery 1-3 Days
Broderick´s - Crispy Peanut Butter 50g

Broderick´s - Crispy Peanut Butter 50g

50g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.38
($47.60/kg) | No.: 4326
Delivery 1-3 Days
Amaretti (soft) classic almond - Falcone

Amaretti (soft) classic almond - Falcone

170g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($31.12/kg) | No.: 4286
Out of stock Unavailable
Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York

Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York

150g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.01
($46.73/kg) | No.: 4146
Delivery 1-3 Days
Classic Praline Truffles - La Praline

Classic Praline Truffles - La Praline

100g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.75
($47.50/kg) | No.: 4666
Delivery 1-3 Days
Broderick´s - Rocky Road Choc 50g

Broderick´s - Rocky Road Choc 50g

50g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.38
($47.60/kg) | No.: 4327
Delivery 1-3 Days
S-märke Salt Skum Licorice Foam

S-märke Salt Skum Licorice Foam

70g | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.78
($25.43/kg) | No.: 40010
Delivery 1-3 Days
Cantucci pistachio and ceder - Falcone

Cantucci pistachio and ceder - Falcone

180g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (3)
$4.86
($27.00/kg) | No.: 4279
Delivery 1-3 Days
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

20g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.16
($108.00/kg) | No.: 4781
Delivery 1-3 Days
Messori - Chocolate Wafer with Caramel

Messori - Chocolate Wafer with Caramel

25g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$1.07
($42.80/kg) | No.: 4248
Delivery 1-3 Days
Lightly salted liquorice - Klepper & Klepper

Lightly salted liquorice - Klepper & Klepper

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.83
($29.15/kg) | No.: 4685
Delivery 1-3 Days
CHOC-O-LAIT - Salted Caramel

CHOC-O-LAIT - Salted Caramel

33g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$2.38
($72.12/kg) | No.: 4249
Delivery 1-3 Days