Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Italien)

247 Products

Broderick´s - Caramental 50g

Broderick´s - Caramental 50g

50g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.38
($47.60/kg) | No.: 4328
Delivery 1-3 Days
Sea Salt Praline Truffles - La Praline

Sea Salt Praline Truffles - La Praline

100g | 08.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.75
($47.50/kg) | No.: 4665
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci al Limone

Dogliani Cantucci al Limone

200g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4458
Delivery 1-3 Days
Truffles Mix - Antica Torroneria Piemontese

Truffles Mix - Antica Torroneria Piemontese

85g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$8.53
($100.35/kg) | No.: 4313
Delivery 1-3 Days
S-märke Supersour Candy

S-märke Supersour Candy

80g | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.00
($25.00/kg) | No.: 40019
Delivery 1-3 Days
Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York

Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York

150g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.01
($46.73/kg) | No.: 4050
Delivery 1-3 Days
Malt and sea salt chocolate scoops - Narr Chocolate

Malt and sea salt chocolate scoops - Narr Chocolate

90g | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$3.78
($42.00/kg) | No.: 4694
Out of stock Unavailable
CHOC-O-LAIT Milk Chocolate Stick

CHOC-O-LAIT Milk Chocolate Stick

33g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.38
($72.12/kg) | No.: 1327
Delivery 1-3 Days
Amaretti (soft) pistachio - Falcone

Amaretti (soft) pistachio - Falcone

1kg | 08.2025
★★★★★ ★★★★★ (1)
$21.49
($21.49/kg) | No.: 4321
Out of stock Unavailable
Amaretti Amarettini (soft) lemon almond - Falcone

Amaretti Amarettini (soft) lemon almond - Falcone

170g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($31.12/kg) | No.: 4287
Out of stock Unavailable
Chocolate Praline Truffles - La Praline

Chocolate Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4446
Delivery 1-3 Days
Cantucci Cantuccini cranberry 1kg - Falcone

Cantucci Cantuccini cranberry 1kg - Falcone

1kg | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$17.17
($17.17/kg) | No.: 4186
Delivery 1-3 Days
Chocolate and caramel licorice scoops - Narr Chocolate
Rainforest Alliance

Chocolate and caramel licorice scoops - Narr Chocolate

100g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.22
($32.20/kg) | No.: 4658
Out of stock Unavailable
Cantucci Cantuccini chocolate 1kg - Falcone

Cantucci Cantuccini chocolate 1kg - Falcone

1kg | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$17.17
($17.17/kg) | No.: 4184
Delivery 1-3 Days
"The Salted Caramel" Liquorice, caramel and sea salt balls - Haupt Lakrits

"The Salted Caramel" Liquorice, caramel and sea salt balls - Haupt Lakrits

250g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.58
($58.32/kg) | No.: 4659
Delivery 1-3 Days
GEPA exquisite BIO Drinking Chocolate can
Bio Fair Trade

GEPA exquisite BIO Drinking Chocolate can

250g | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$6.47
($25.88/kg) | No.: 4218
Out of stock Unavailable
Holland Jersey Barista Milk

Holland Jersey Barista Milk

1kg | 05.2024
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.65
($2.65/kg) | No.: 4613
Out of stock Unavailable
Viennesi Fondente Wafers - Babbi

Viennesi Fondente Wafers - Babbi

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.16
($108.00/kg) | No.: 4611
Delivery 1-3 Days
Nannini Cantucci chocolate

Nannini Cantucci chocolate

200g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.45
($37.25/kg) | No.: 4107
Out of stock Unavailable
Belgian Chocolate Tiffin Slice - Broderick's

Belgian Chocolate Tiffin Slice - Broderick's

50g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.38
($47.60/kg) | No.: 4505
Delivery 1-3 Days