Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Italien)

247 Products

Praline Truffles Cacao - La Praline

Praline Truffles Cacao - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4631
Delivery 1-3 Days
Orange Praline Truffles - La Praline

Orange Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4444
Delivery 1-3 Days
Lemon biscuits - Tumminello

Lemon biscuits - Tumminello

210g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.02
($33.43/kg) | No.: 4647
Out of stock Unavailable
GEPA BIO Dark Chocolate Orange
Bio Fair Trade

GEPA BIO Dark Chocolate Orange

100g | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4270
Delivery 1-3 Days
Licorice Truffles - La Praline

Licorice Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4445
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate Cacao Chocolat Tradition - Monbana

Hot chocolate Cacao Chocolat Tradition - Monbana

250g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 1323
Delivery 1-3 Days
GEPA milk BIO chocolate Mascobado
Bio Fair Trade

GEPA milk BIO chocolate Mascobado

100g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.00
($40.00/kg) | No.: 4226
Delivery 1-3 Days
Chili Crisps - Lava Cheese

Chili Crisps - Lava Cheese

60g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.02
($117.00/kg) | No.: 4684
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Cafe Blanc
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Cafe Blanc

100g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($42.10/kg) | No.: 4231
Delivery 1-3 Days
GEPA Bio Mascobado sugar-sticks
Bio Fair Trade

GEPA Bio Mascobado sugar-sticks

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.07
($33.80/kg) | No.: 4305
Out of stock Unavailable
Amaretti almond - Jewelry Can - Virginia

Amaretti almond - Jewelry Can - Virginia

200g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$17.18
($85.90/kg) | No.: 4266
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate 100% Cacao - Monbana

Hot chocolate 100% Cacao - Monbana

150g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 1324
Delivery 1-3 Days
Truffles with Amaretti - Antica Torroneria Piemontese

Truffles with Amaretti - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4330
Delivery 1-3 Days
Peppermint Praline Truffles - La Praline

Peppermint Praline Truffles - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4603
Delivery 1-3 Days
Hot chocolate Tresor - Monbana

Hot chocolate Tresor - Monbana

250g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 1333
Delivery 1-3 Days
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
($80.17/kg) | No.: 4405
Delivery 1-3 Days
Black truffles 70% cocoa - Antica Torroneria Piemontese

Black truffles 70% cocoa - Antica Torroneria Piemontese

200g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4488
Delivery 1-3 Days
Bubs Salted Licorice Skulls

Bubs Salted Licorice Skulls

90g | 08.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.06
($22.89/kg) | No.: 40011
Out of stock Unavailable
Salted caramel licorice scoops - Narr Chocolate

Salted caramel licorice scoops - Narr Chocolate

150g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.94
($39.60/kg) | No.: 4789
Delivery 1-3 Days
S-märke Salty Chews Licorice

S-märke Salty Chews Licorice

70g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.43
($34.71/kg) | No.: 40017
Out of stock Unavailable