La Genovese ORIENTALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 11013
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.83
($30.83/kg)
|
No.: 10154
Choose your option
Caffè Kenon BABY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.93
($26.93/kg)
|
No.: 11014
Choose your option
Cannizzaro Espresso Aroma Intenso
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.09
($29.09/kg)
|
No.: 11357
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.22
($48.88/kg)
|
No.: 12005
Choose your option
Caffè Cortese ESPRESSO BAR
250g
|
Whole Bean
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.60
($26.40/kg)
|
No.: 10546
Choose your option
DUO ESPRESSO ITALIANO tasting pack
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.87
$18.81
10%
($33.74/kg)
|
No.: 10959
Choose your option
Di Giampaolo MAESTRALE
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$9.19
($36.76/kg)
|
No.: 10049
Choose your option
La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.75
($37.75/kg)
|
No.: 10962
Choose your option
Marziali Caffè 1922
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.70
($42.80/kg)
|
No.: 1244
Choose your option
Sant Eustachio GRANI
500g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.52
($43.04/kg)
|
No.: 11424
Choose your option
Caffè Pezzullo NERA
3,0 kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.40
$97.22
11%
($28.80/kg)
|
No.: 11050
Choose your option
Caffè Barbaro ORO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$26.93
($26.93/kg)
|
No.: 10393
Choose your option
Quaranta ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.09
$31.25
6%
($29.09/kg)
|
No.: 11398
Choose your option
Quaranta GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.69
($23.69/kg)
|
No.: 11399
Choose your option
Quaranta ARABICA
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.19
($36.76/kg)
|
No.: 11401
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO DOMUS - Moka Efti
30
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.03
($71.57/kg)
|
No.: 11991
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.22
$112.15
13%
($32.41/kg)
|
No.: 1865
Choose your option
Di Giampaolo SHAMAL
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 11008
Choose your option
Caffè Trucillo Costa D’Amalfi 1950 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
04.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.70
($42.80/kg)
|
No.: 11388
Choose your option