La Genovese ANNIVERSARIO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$39.96
($39.96/kg)
|
No.: 11043
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.43
$68.00
5%
($32.22/kg)
|
No.: 10618
Choose your option
ESE Pods INTENSE AROMA - Cannizzaro
50
pcs
|
ESE Pods
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.05
($40.13/kg)
|
No.: 11136
Choose your option
La Genovese ROYAL
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.85
($39.40/kg)
|
No.: 11012
Choose your option
Caffè Kenon 100% ARABICA
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11105
Choose your option
Caffè Cortese Elios Bar
250g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 10547
Choose your option
Caffè Cortese ESPRESSO NAPOLETANO
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.38
($25.52/kg)
|
No.: 10539
Choose your option
Hardy VENEZIA ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
($29.13/kg)
|
No.: 11385
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10985
Choose your option
Caffè Kenon SPECIAL QUALITY
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11004
Choose your option
Udinese Caffè CREMOSO
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$30.20
($30.20/kg)
|
No.: 10564
Choose your option
Caffè Barbaro PLATINUM ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 10990
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO ELITE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.54
$36.70
5%
($34.54/kg)
|
No.: 11360
Choose your option
Caffè Moka Efti VIGOROSO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.88
($25.88/kg)
|
No.: 10978
Choose your option
Oro Caffè ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 10649
Choose your option
Marziali Caffè 1922
1kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.54
$36.70
5%
($34.54/kg)
|
No.: 1241
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO VIGOROSA
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.63
$25.88
12%
($22.63/kg)
|
No.: 11356
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
$31.40
7%
($29.13/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
Di Giampaolo SIERRA MADRE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$36.70
($36.70/kg)
|
No.: 11020
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Caffè Kenon
150
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$45.37
($43.21/kg)
|
No.: 10905
Choose your option