Choose your option
Ardente Caffè VITTORIA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.33
($32.33/kg)
|
No.: 10627
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Caffè Barbaro MOKA ARABICA
100g
|
Ground Coffee
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($42.10/kg)
|
No.: 10472
Choose your option
Caffè Barbaro ARABICA CIOCCOLATO
125g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($33.68/kg)
|
No.: 10474
Choose your option
Di Giampaolo SHAMAL
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$35.58
($35.58/kg)
|
No.: 10591
Choose your option
Choose your option
Di Giampaolo SCIROCCO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$30.17
($30.17/kg)
|
No.: 10594
Choose your option
Caffè Alunni TRADIZIONE
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 10897
Choose your option
Caffè Alunni LUIGIANA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 10896
Choose your option
GOLDEN DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$59.37
$64.67
8%
($29.69/kg)
|
No.: 1110
Choose your option
Cleaning kit for espresso and automatic machines - Oro Caffè
★★★★★ ★★★★★ (0)
$97.14
No.: 2653
Choose your option
Choose your option
ESE Pods EUROPA - Hardy
150
pcs
|
ESE Pods
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.15
($41.10/kg)
|
No.: 11053
Choose your option
ESE Pods DECAEFTI (Lungo) - Moka Efti
100
pcs
|
ESE Pods
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.49
($49.27/kg)
|
No.: 11990
Choose your option
Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($76.55/kg)
|
No.: 11389
Choose your option
Trucillo INTENSO Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($76.55/kg)
|
No.: 11391
Choose your option
Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.43
($80.55/kg)
|
No.: 11392
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Mokaflor
150
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$57.21
($54.49/kg)
|
No.: 1387
Choose your option