S-märke Dates with Sour Lemon
50g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.71
($54.20/kg)
|
No.: 40042
Choose your option
Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU
30g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.71
($90.33/kg)
|
No.: 4245
Choose your option
Licorice balls "Fucking fabulous" - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$14.61
($58.44/kg)
|
No.: 4663
Choose your option
Saltiest licorice in the world "Swedish bastards" - Haupt Lakrits
250g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.96
($55.84/kg)
|
No.: 4662
Choose your option
Peacemärke Dates Strawberry-Licorice
50g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.71
($54.20/kg)
|
No.: 40041