"The Salted Caramel" Liquorice, caramel and sea salt balls - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$14.62
($58.48/kg)
|
No.: 4659
Choose your option
GEPA BIO Chocolate Fleur de Sel Noir 100g bar
100g
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.22
($42.20/kg)
|
No.: 4282
Choose your option
GEPA BIO chocolate Fleur de Sel
100g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.22
($42.20/kg)
|
No.: 4229
Choose your option
Chili Praline Truffles - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4601
Choose your option
Wafer cone with pistachio filling - Messori
25g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$1.08
($43.20/kg)
|
No.: 4510
Choose your option
Hazelnut Praline Truffles - La Praline
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4442
Choose your option
Praline Truffles Cacao - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4631
Choose your option
Antica Tartufino Extranero 200g
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.88
($64.40/kg)
|
No.: 4331
Choose your option
Orange Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4444
Choose your option
Choose your option
Licorice Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4445
Choose your option
Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU
120g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$9.64
($80.33/kg)
|
No.: 4422
Choose your option
Peppermint Praline Truffles - La Praline
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4603
Choose your option
GEPA milk BIO chocolate Mascobado
100g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.01
($40.10/kg)
|
No.: 4226
Choose your option
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU
120g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($80.33/kg)
|
No.: 4405
Choose your option
GEPA white BIO chocolate Mascobado
100g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.89
($38.90/kg)
|
No.: 4224
Choose your option
Mocca Praline Truffles - La Praline
200g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.24
($36.20/kg)
|
No.: 4632
Choose your option
Box of sea salt praline truffles - La Praline
200g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.77
($53.85/kg)
|
No.: 4664
Choose your option
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese Truffle Stracciatella Bag
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.88
($64.40/kg)
|
No.: 4429