Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi
20g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$2.17
($108.50/kg)
|
No.: 4781
Choose your option
Tamper (Barista-Line) Rune Wild Olive / Olive wood - Hauck
★★★★★ ★★★★★ (0)
$125.58
No.: 9202
Choose your option
Choose your option
Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry
200g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$15.05
($75.25/kg)
|
No.: 4494
Choose your option
Caffè Alunni ESPRESSO LUIGINA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$32.37
($32.37/kg)
|
No.: 10738
Choose your option
Choose your option
Choose your option
La Genovese ROYAL
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$37.79
($37.79/kg)
|
No.: 10222
Choose your option
Caffè Moka Efti 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$33.46
($33.46/kg)
|
No.: 10102
Choose your option
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU
120g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($80.33/kg)
|
No.: 4405
Choose your option
Choose your option
Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.88
($64.40/kg)
|
No.: 4439