Hardy VENEZIA ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
($29.13/kg)
|
No.: 11385
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$41.04
($41.04/kg)
|
No.: 12004
Choose your option
La Genovese ORO
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(15)
$32.38
($32.38/kg)
|
No.: 10223
Choose your option
Caffè Moka Efti Extra Bar
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.38
($32.38/kg)
|
No.: 10103
Choose your option
Caffè Alunni ESPRESSO CAMILLO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
($29.13/kg)
|
No.: 10737
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$39.96
($39.96/kg)
|
No.: 11043
Choose your option
Caffè Moka Efti EXCELLENT
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.38
($32.38/kg)
|
No.: 10979
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BLACK
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(8)
$32.38
($32.38/kg)
|
No.: 10740
Choose your option
Caffè Kenon NAPOLETANO DOK
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$37.80
($37.80/kg)
|
No.: 10903
Choose your option
Marziali Caffè 1922
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1244
Choose your option
La Genovese COLONIALE Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.55
($87.50/kg)
|
No.: 10890
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO DELIZIA
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$29.13
($29.13/kg)
|
No.: 1166
Choose your option
Caffè Alunni ESPRESSO TRADIZIONE
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.89
($25.89/kg)
|
No.: 10739
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BROWN
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10248
Choose your option
Golden Brasil Golden Red
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10249
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.87
($30.87/kg)
|
No.: 10154
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 11042
Choose your option
Caffè Borbone 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.55
$25.34
14%
($21.55/kg)
|
No.: 10553
Choose your option
Ardente Caffè EXCELSA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.71
($36.71/kg)
|
No.: 10626
Choose your option
Caffè Kenon ITALY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.21
($30.21/kg)
|
No.: 10904