Kolsvart Salty Liquorice Fish
120g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.31
($44.25/kg)
|
No.: 40020
Choose your option
Choose your option
La Genovese Juta
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$41.06
($41.06/kg)
|
No.: 10956
Choose your option
La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.81
($47.24/kg)
|
No.: 11025
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 11042
Choose your option
LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.74
$18.20
8%
($33.48/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
La Genovese ANNIVERSARIO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$39.98
($39.98/kg)
|
No.: 11043
Choose your option
La Genovese COLONIALE
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$24.81
$26.97
8%
($24.81/kg)
|
No.: 10236
Extended Delivery Time
Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.
Choose your option
La Genovese COLONIALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10954
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.22
($30.22/kg)
|
No.: 10235
Choose your option
La Genovese ORO
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(15)
$32.39
($32.39/kg)
|
No.: 10223
Choose your option
Choose your option
La Genovese ROYAL
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$37.81
($37.81/kg)
|
No.: 10222
Choose your option
Choose your option
Choose your option
ESE Pods COLONIALE - La Genovese
25
pcs
|
ESE Pods
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($48.86/kg)
|
No.: 10293
Choose your option
La Genovese COLONIALE Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.56
($87.69/kg)
|
No.: 10890
Choose your option
La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.81
($37.81/kg)
|
No.: 10962
Choose your option
La Genovese BLUE GOLD
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10964