Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

Salty Caramel Praline Truffles - La Praline

Salty Caramel Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4602
Delivery 1-3 Days
Mocca Praline Truffles - La Praline

Mocca Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4632
Delivery 1-3 Days
Chocolate Praline Truffles - La Praline

Chocolate Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4446
Delivery 1-3 Days
Classic Praline Truffles - La Praline

Classic Praline Truffles - La Praline

100g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.76
($47.60/kg) | No.: 4666
Delivery 1-3 Days
Orange Praline Truffles - La Praline

Orange Praline Truffles - La Praline

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.24
($36.20/kg) | No.: 4444
Delivery 1-3 Days
Salted Caramel Praline Truffles - La Praline

Salted Caramel Praline Truffles - La Praline

100g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
($47.60/kg) | No.: 4788
Delivery 1-3 Days
La Tazza d'oro GRAN MISCELA CAN

La Tazza d'oro GRAN MISCELA CAN

250g | Whole Bean | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.19
($40.76/kg) | No.: 1973
Delivery 1-3 Days
La Tazza d'oro GRAN MISCELA
Röstfrisch Freshly roasted

La Tazza d'oro GRAN MISCELA

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$29.14
($29.14/kg) | No.: 1970
Delivery 1-3 Days
La Tazza d'oro MISCELA BAR
Röstfrisch Freshly roasted

La Tazza d'oro MISCELA BAR

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$29.14
($29.14/kg) | No.: 1971
Delivery 1-3 Days
La Tazza d'oro MISCELA D'ORO CAN
Röstfrisch Freshly roasted

La Tazza d'oro MISCELA D'ORO CAN

250g | Whole Bean | 08.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.19
($40.76/kg) | No.: 1972
Delivery 1-3 Days
La Tazza d'oro Miscela d'oro

La Tazza d'oro Miscela d'oro

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.39
($32.39/kg) | No.: 1969
Delivery 1-3 Days
La Tazza d'oro Vintage Arancia
Röstfrisch Freshly roasted

La Tazza d'oro Vintage Arancia

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$31.31
($31.31/kg) | No.: 10344
Delivery 1-3 Days
Salt for the Wicked - Lakritsfabriken

Salt for the Wicked - Lakritsfabriken

100g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.79
($37.90/kg) | No.: 4996
Out of stock Unavailable
Salted liquorice - Lakritsfabriken

Salted liquorice - Lakritsfabriken

100g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.22
($42.20/kg) | No.: 4670
Out of stock Unavailable
Chili Crisps - Lava Cheese

Chili Crisps - Lava Cheese

60g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.04
($117.33/kg) | No.: 4684
Delivery 1-3 Days
Cheddar Crisps - Lava Cheese

Cheddar Crisps - Lava Cheese

60g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.04
($117.33/kg) | No.: 4683
Delivery 1-3 Days
Lavazza Shortbread

Lavazza Shortbread

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.97
($26.97/kg) | No.: 4090
Out of stock Unavailable
Cappuccino cup - Lavazza

Cappuccino cup - Lavazza

★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.70
No.: 2021
Out of stock Unavailable
Lavazza DECAFFEINATED

Lavazza DECAFFEINATED

500g | Whole Bean | 05.2025
★★★★★ ★★★★★ (1)
$19.39
($38.78/kg) | No.: 1039
Out of stock Unavailable
Espresso glass - Lavazza

Espresso glass - Lavazza

★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.41
No.: 2024
Out of stock Unavailable