Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

Espresso cup new design - Kimbo

Espresso cup new design - Kimbo

★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.78
No.: 2036
Delivery 1-3 Days
Kimbo coffee 100% ARABICA

Kimbo coffee 100% ARABICA

250g | Ground Coffee | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.13
($32.52/kg) | No.: 1457
Delivery 1-3 Days
Kimbo DECAFFEINATO

Kimbo DECAFFEINATO

250g | Ground Coffee | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.45
($33.80/kg) | No.: 1546
Delivery 1-3 Days
ESE Pods BARISTA 100% ARABICA - Kimbo

ESE Pods BARISTA 100% ARABICA - Kimbo

15 pcs | ESE Pods | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$6.28
($57.61/kg) | No.: 10876
Delivery 1-3 Days
Milk Jug - Kimbo Caffe

Milk Jug - Kimbo Caffe

★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.36
No.: 2472
Delivery 1-3 Days
Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO

Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO

250g | Ground Coffee | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.13
($32.52/kg) | No.: 1456
Delivery 1-3 Days
Coffee Mug - Kimbo

Coffee Mug - Kimbo

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.78
No.: 2535
Out of stock Unavailable
Milk coffee cup - Kimbo

Milk coffee cup - Kimbo

★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.72
No.: 2478
Delivery 1-3 Days
Kimbo Napoletano ESE Pods

Kimbo Napoletano ESE Pods

50 pcs | ESE Pods | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.06
($41.26/kg) | No.: 11433
Out of stock Unavailable
Kimbo NAPOLI

Kimbo NAPOLI

250g | Ground Coffee | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$5.31
($21.24/kg) | No.: 10358
Delivery 1-3 Days
ESE Pods ESPRESSO NAPOLETANO BAR - Kimbo

ESE Pods ESPRESSO NAPOLETANO BAR - Kimbo

15 pcs | ESE Pods | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$6.28
($57.35/kg) | No.: 10869
Delivery 1-3 Days
ESE Pods NAPOLI - Kimbo

ESE Pods NAPOLI - Kimbo

100 pcs | ESE Pods | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (3)
$24.38
($33.40/kg) | No.: 10282
Delivery 1-3 Days
Kimbo Nespresso®*-compatible decaffeinated capsules

Kimbo Nespresso®*-compatible decaffeinated capsules

50 pcs | Capsule | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.15
($59.81/kg) | No.: 11434
Out of stock Unavailable
ESE Pods POMPEI - Kimbo
Röstfrisch Freshly roasted

ESE Pods POMPEI - Kimbo

50 pcs | ESE Pods | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.06
($41.26/kg) | No.: 1158
Delivery 1-3 Days
Kimbo Pompei Nespresso® compatible capsules
Röstfrisch Freshly roasted

Kimbo Pompei Nespresso® compatible capsules

50 pcs | Capsule | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.06
($55.78/kg) | No.: 11024
Delivery 1-3 Days
Honey licorice - Klepper & Klepper

Honey licorice - Klepper & Klepper

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.85
($29.25/kg) | No.: 4707
Out of stock Unavailable
Bay leaf licorice - Klepper & Klepper

Bay leaf licorice - Klepper & Klepper

200g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.85
($29.25/kg) | No.: 4708
Delivery 1-3 Days
Lightly salted liquorice - Klepper & Klepper

Lightly salted liquorice - Klepper & Klepper

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.85
($29.25/kg) | No.: 4685
Delivery 1-3 Days
Spicy and salty liquorice - Klepper & Klepper

Spicy and salty liquorice - Klepper & Klepper

200g | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.85
($29.25/kg) | No.: 4706
Delivery 1-3 Days
Kolsvart Smoked Liquorice Fish

Kolsvart Smoked Liquorice Fish

120g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.85
($48.75/kg) | No.: 40021
Delivery 1-3 Days