Mocambo Decaffeinato Espresso ESE Pods
144
pcs
|
ESE Pods
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$53.88
($53.88/kg)
|
No.: 10355
Choose your option
Choose your option
ESE Pods SUPERBAR - Salimbene
100
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$48.47
($67.32/kg)
|
No.: 10412
Choose your option
Mondicaffè GIUBILEO ES
375g
|
Whole Bean
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$13.93
($37.15/kg)
|
No.: 10842
Choose your option
Nannini Torta al Cioccolato
450g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.49
($47.76/kg)
|
No.: 4101
Choose your option
Salimbene SUPERBAR Compostable Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.86
($97.20/kg)
|
No.: 10710
Choose your option
Espresso for Portafilter Machines - tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.64
($16.85/kg)
|
No.: 11368
Choose your option
Marziali Caffè OROBAR
250g
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.26
($41.04/kg)
|
No.: 1246
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Cioccolato
1kg
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.68
($37.68/kg)
|
No.: 40039
Choose your option
Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY
375g
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.77
($31.39/kg)
|
No.: 10844
Choose your option
Nannini Panforte Margherita
450g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.49
($47.76/kg)
|
No.: 4102b
Choose your option
Choose your option
Tumminello biscuits with pistachios and Lemon
270g
|
01.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.93
($51.59/kg)
|
No.: 4712
Choose your option
ESE Pods EUROPA - Hardy
150
pcs
|
ESE Pods
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.08
($41.03/kg)
|
No.: 11053
Choose your option
Lucaffe PULCINELLA
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.28
($32.28/kg)
|
No.: 11393
Choose your option
Andraschko GRAND CRU
250g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.26
($41.04/kg)
|
No.: 10676
Choose your option
Salimbene CAFFETTERIA Compostable Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.86
($97.20/kg)
|
No.: 10723
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.07
$104.40
7%
($32.36/kg)
|
No.: 10511
Choose your option
Barbera MOKA
500g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.09
($32.18/kg)
|
No.: 1950
Choose your option
GROUND FILTER COFFEE tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.49
($33.99/kg)
|
No.: 11371