THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.26
$97.93
11%
($28.75/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
Toraldo FUOCO LENTO
250g
|
Ground Coffee
|
11.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.29
($21.16/kg)
|
No.: 10965
Choose your option
Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello
320g
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.45
($23.28/kg)
|
No.: 4700
Choose your option
Caffè Barbaro FORTE Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.22
($58.55/kg)
|
No.: 11070
Choose your option
Cherry & Yoghurt Flapjack - Giant Bar
100g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.10
($21.00/kg)
|
No.: 4687
Choose your option
Di Giampaolo LEVANTE DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.53
($34.12/kg)
|
No.: 11032
Choose your option
Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello
320g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.17
($28.66/kg)
|
No.: 4641
Choose your option
Nannini Panettone Classico Christmas Cake
1kg
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.28
($32.28/kg)
|
No.: 4113
Choose your option
Caffè Borbone CREMA CLASSICA
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$20.40
($20.40/kg)
|
No.: 10475
Choose your option
Caffè Barbaro ORO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$26.88
($26.88/kg)
|
No.: 10393
Choose your option
Marziali Caffè GRAN CREMA
250g
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.32
$9.17
52%
($17.28/kg)
|
No.: 1248
Choose your option
Espresso Beans Without Caffeine tasting pack
1,25 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.11
($36.89/kg)
|
No.: 10144
Choose your option
Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone
3,0 kg
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.31
($15.44/kg)
|
No.: 4997-1
Choose your option
Bay leaf licorice - Klepper & Klepper
200g
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.83
($29.15/kg)
|
No.: 4708
Choose your option
Diemme CORPO Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.49
($76.75/kg)
|
No.: 1697
Choose your option
Lavazza GOLD SELECTION
1kg
|
Whole Bean
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.88
($26.88/kg)
|
No.: 1042
Choose your option
Caffè Barbaro DELICATO Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$3.22
($58.55/kg)
|
No.: 11071
Choose your option
ESE Pods AROMAGIC INTENSA - Barbera
100
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.68
($53.83/kg)
|
No.: 1601
Choose your option
Caffè Kenon ESPRESSO DECAFFEINATED
1kg
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.36
($33.36/kg)
|
No.: 11072
Choose your option
ESE Pods DECAEFTI (Lungo) - Moka Efti
100
pcs
|
ESE Pods
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.44
($49.20/kg)
|
No.: 11990