Skip to content

+49 40 822 4567 90

5,5 % Steuersatz (Frankreich)

862 Products

ionia ESPRESSO SUPERIOR

ionia ESPRESSO SUPERIOR

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.65 $24.72 4%
($23.65/kg) | No.: 11408
Delivery 1-3 Days
Nannini Cavallucci

Nannini Cavallucci

400g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.77
($29.43/kg) | No.: 4109
Out of stock Unavailable
Lavazza Shortbread

Lavazza Shortbread

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.88
($26.88/kg) | No.: 4090
Out of stock Unavailable
Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules

Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules

10 pcs | Capsule | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.42
($80.36/kg) | No.: 11392
Delivery 1-3 Days
Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules

Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules

10 pcs | Capsule | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($76.55/kg) | No.: 11389
Delivery 1-3 Days
Espresso Decaf Trio Tasting Pack

Espresso Decaf Trio Tasting Pack

750g | Ground Coffee
★★★★★ ★★★★★ (0)
$17.25
($23.00/kg) | No.: 11374
Out of stock Unavailable
MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack

MONDICAFFÈ 4 x 1 Kg tasting pack

4,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.43
($26.86/kg) | No.: 10862
Out of stock Unavailable
ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack

ESPRESSO 50/50 Mix tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$85.07 $87.78 3%
($28.36/kg) | No.: 10694
Out of stock Unavailable
NON PLUS ULTRA tasting pack

NON PLUS ULTRA tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$113.26 $127.08 10%
($37.75/kg) | No.: 10713
Delivery 1-3 Days
S-märke Sour Chews

S-märke Sour Chews

70g | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.26
($32.29/kg) | No.: 40018
Delivery 1-3 Days
ionia SPECIAL BAR

ionia SPECIAL BAR

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49 $23.65 9%
($21.49/kg) | No.: 11410
Delivery 1-3 Days
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack

Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack

2,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$75.47 $84.00 10%
($37.74/kg) | No.: 11379
Delivery 1-3 Days
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack

ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$96.96 $105.49 8%
($32.32/kg) | No.: 11378
Delivery 1-3 Days
Kolsvart Smoked Liquorice Fish

Kolsvart Smoked Liquorice Fish

120g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.83
($48.58/kg) | No.: 40021
Delivery 1-3 Days
ionia GASTRONOM

ionia GASTRONOM

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.33 $21.49 10%
($19.33/kg) | No.: 11409
Out of stock Unavailable
ionia CINQUE STELLE

ionia CINQUE STELLE

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.72 $26.88 8%
($24.72/kg) | No.: 11411
Delivery 1-3 Days
ESE Pods DECAFFEINATED - Kimbo

ESE Pods DECAFFEINATED - Kimbo

12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.26
No.: 10827
Delivery 1-3 Days
Caffè Trucillo Espresso Classico

Caffè Trucillo Espresso Classico

1kg | Whole Bean | 11.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.72
($24.72/kg) | No.: 11387
Out of stock Unavailable
LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack

LOW ACIDITY ESPRESSO BLU tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$67.92
($22.64/kg) | No.: 10555
Delivery 1-3 Days
DELUXE ESPRESSO tasting pack

DELUXE ESPRESSO tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$105.59 $117.36 10%
($35.20/kg) | No.: 10875
Out of stock Unavailable