Skip to content

+49 40 822 4567 90

13,5 % Steuersatz (Irland)

112 Products

Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($54.00/kg) | No.: 4711
Out of stock Unavailable
Dogliani with walnuts

Dogliani with walnuts

350g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($39.83/kg) | No.: 4492
Delivery 1-3 Days
Grahn's Sour Skulls

Grahn's Sour Skulls

60g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.62
($27.00/kg) | No.: 40015
Delivery 1-3 Days
Nannini Torta al Cioccolato

Nannini Torta al Cioccolato

450g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($47.78/kg) | No.: 4101
Out of stock Unavailable
Mondicaffè Panettone al Cioccolato

Mondicaffè Panettone al Cioccolato

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.70
($37.70/kg) | No.: 40039
Out of stock Unavailable
Nannini Panforte Margherita

Nannini Panforte Margherita

450g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($47.78/kg) | No.: 4102b
Out of stock Unavailable
Nannini Antico Panpepato

Nannini Antico Panpepato

450g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($47.78/kg) | No.: 4103b
Out of stock Unavailable
Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

270g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($51.63/kg) | No.: 4712
Out of stock Unavailable
Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits

Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4797
Out of stock Unavailable
Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone

Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$35.54
($11.85/kg) | No.: 4991-1
Delivery 1-3 Days
Tumminello almond biscuits in 3 varieties

Tumminello almond biscuits in 3 varieties

270g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($47.59/kg) | No.: 4713
Out of stock Unavailable
Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4796
Out of stock Unavailable
Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.30
No.: 4207
Out of stock Unavailable
Nannini Torta Fichi e Noci

Nannini Torta Fichi e Noci

450g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($47.78/kg) | No.: 4156
Out of stock Unavailable
Kolsvart Salty Liquorice Fish

Kolsvart Salty Liquorice Fish

120g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($44.08/kg) | No.: 40020
Out of stock Unavailable
Nannini Cavallucci

Nannini Cavallucci

400g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.78
($29.45/kg) | No.: 4109
Out of stock Unavailable
Lavazza Shortbread

Lavazza Shortbread

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.90
($26.90/kg) | No.: 4090
Out of stock Unavailable
S-märke Sour Chews

S-märke Sour Chews

70g | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.27
($32.43/kg) | No.: 40018
Delivery 1-3 Days
Kolsvart Smoked Liquorice Fish

Kolsvart Smoked Liquorice Fish

120g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.84
($48.67/kg) | No.: 40021
Delivery 1-3 Days
Decorative Box with 4 Delights - Tumminello

Decorative Box with 4 Delights - Tumminello

680g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.30
($47.50/kg) | No.: 4714
Out of stock Unavailable